ISBN

9788363444457: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/szczescie-jest-posiadac-dom-pod-ziemia-losy-kobiet-ocalalych-z-zaglady-w-okolicach-dabrowy-tarnowskiej-jan-grabowski-chaja-rosenblatt-melania-weissenb

Cena:


Co się stanie z Ameryką

Autor: Warakomska Dorota

Ostatnia kampania wyborcza obnażyła wszystkie problemy. słabości i lęki Ameryki. Dorota Warakomska pokazuje je oczami zwykłych ludzi. Ta książka to zapis jej podróży. podczas których pokonała tysiące kilometrów i odwiedziła 20 stanów. Autorka odwiedza miasta. wsie. miasteczka zgłębiając niezwykle wysoki poziom rozczarowania jednych Amerykanów. nadzieję drugich. tęsknotę trzecich. niezdecydowanie innych. Przygląda się pracy sztabów wyborczych. tłumacząc specyfikę wyborczej machiny. która w USA jest niezwykłym zjawiskiem. 

 

Jak to się stało. że na Donalda Trumpa. multimilionera i gwiazdora showbiznesu. znanego z dość lekceważącego stosunku do kobiet. oskarżanego o seksizm. rasizm i ksenofobię zagłosowała większość białych kobiet? Dlaczego doskonale przygotowana do objęcia

44.9: https://woblink.com/ebook/samoswiadomosc-emocji-i-percepcja-wlasna-kompetencji-spolecznych-a-osiagniecia-szkolne-uczniow-z-dysleksja-w-wieku-dorastania-izabella-kucharczyk-agnieszka-dluzniewska-126195u

Cena: Agnieszka Dłużniewska


https://woblink.com/product-publication/download/126055/epub

1:

:

Cena:


Chłopak taki jak ty

Autor: Ginger Scott

Dzień. w którym powinna zginąć. był tym samym dniem. w którym rozpadła się jej rodzina. a Josselyn Winters przestała być miłą dziewczynką z sąsiedztwa. organizującą wyścigi dla wszystkich dzieci. Tego samego dnia zniknął też Christopher. chłopiec. który uratował jej życie.

Osiem lat po dniu. który pogrzebał jej dzieciństwo. Joss spotyka nowego ucznia swojej szkoły. Chociaż Wes na pierwszy rzut oka wydaje się kimś obcym. to dziewczyna nie może oprzeć się wrażeniu. że zna go doskonale. Przyciąga ich do siebie jakaś siła. jakby dzielili tragiczne wspomnienie. Dlaczego więc chłopak przedstawia się innym imieniem. skoro na Joss spoglądają oczy Christophera? Czy bohater z jej dzieciństwa wrócił. aby uratować ją po raz drugi?

Joss tylko przy nim czuje się jak tamta mała

1:

Cena:hiszpański gramatyka pdf, figury geometryczne klasa 4 sprawdzian, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania woynarowska pdf, w parze z sawą, tylko jedno kłamstwo pdf, quantum tom 6 pdf po polsku, arabski ksiaze, zarządzanie marketingowe pdf, flota wojenna, homo deus audiobook, repetytorium gramatyczne angielski, zarys współczesnej ortodoncji pdf, ludzie krotka historia, sluzace online, dni naszego życia, przyroda klasa 4 sprawdziany, adam szustak przeszłość, agent pendergast, medyceusze online, sprzedawca domaradzki, jak facet zdobywa kobietę, wojciech tomasik, autor bestsellerów…