Bezpieczeństwo informacyjne

Autor: Krzysztof Lidermann

Bezpieczeństwo informacyjne. Nowe wyzwania. to uaktualniona wersja publikacji z 2012 roku.

Książka skierowana jest do wszystkich specjalistów zajmujących się. z racji wykonywanego zawodu. bezpieczeństwem informacyjnym. a także studentów takich specjalności jak: bezpieczeństwo komputerów. bezpieczeństwo sieci i systemów. czy inżynieria bezpieczeństwa oraz studiujących na kierunkach takich jak: bezpieczeństwo narodowe czy bezpieczeństwo wewnętrzne.

Publikację można czytać. w zależności od potrzeb. wybranymi rozdziałami – każdy z nich stanowi zamkniętą całość. zakończoną spisem cytowanej lub pomocnej literatury. Czytelnik. po zakończonej lekturze. otrzyma spójną wiedzę na temat bezpieczeństwa informacyjnego.

Wydawnictwo: Fundacja pro Maria et Veritate

Cena: 6


https://woblink.com/product-publication/download/137844/epub

1:

:

Cena:


WYDANIE DWUJĘZYCZNE – Z przygód Sherlocka Holmesa. Liga czerwonowłosych

Autor: Arthur Conan Doyle

Proponujemy Państwu publikację dwujęzyczną – angielską i polską. Pozwala ona czytać tekst oryginalny. wydany po raz pierwszy w języku angielskim w roku 1891. a także zapoznać się z jednym z najlepszych jego tłumaczeń.

 

Opowiadanie Arthura Conana Doyle’a z serii przygód Sherlocka Holmesa.

Do sławnego detektywa Holmesa przybywa rudowłosy właściciel lombardu Jabez Wilson i opowiada dziwną historię. Dwa miesiące wcześniej jego pomocnik Spaulding zwrócił mu uwagę na ogłoszenie w gazecie: Związek Rudowłosych oferuje miejsce pracy dla mających prawdziwie rude włosy. Bankier udał się pod wskazany adres i zostawiwszy przedsiębiorstwo pod opieką pomocnika otrzymał zadanie codziennego przepisy

40: https://woblink.com/ebook/partnerstwo-i-komunikacja-w-samorzadzie-terytorialnym-magdalena-kogut-jaworska-agnieszka-smalec-138563u

Cena: Agnieszka Smaleczjawiska paranormalne, rynek finansowy pdf, dziady opracowanie, lipiński eryk, lee strobel książki, farcry2, krzysztof skibski, zagadki logiczne dla dzieci pdf, 21 lekcji na xxi wiek audiobook, apollo i boskie próby 3, reymont wampir, harleqiun, zwiąż się ze mną pdf, historia rozszerzona notatki pdf…