Zwolnienia podmiotowe z VAT

Autor: Tomasz Krywan

Przepisy VAT zwalniają od podatku sprzedaż dokonywaną przez podatników. u których wartość sprzedaży nie przekroczyła łącznie w poprzednim roku podatkowym kwoty 150.000 zł. Jest to popularne „zwolnienie podmiotowe z VAT”. Mimo wydawałoby się stosunkowo prostej konstrukcji przepisów regulujących zakres zwolnienia. z jego stosowaniem wiąże się szereg problemów. od wyboru zwolnienia poczynając. poprzez kwestie związane z ustalaniem limitu. utratą prawa do zwolnienia. rezygnacją z tego prawa. powrotem do zwolnienia. a na problemach związanych z wyłączeniem prawa do zwolnienia kończąc. W publikacji odpowiadamy na najczęściej pojawiające się problemy związane ze stosowaniem tego zwolnienia w praktyce

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Anielski sennik. Odczytywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych

Autor: Doreen Virtue

Sny są wrotami prowadzącymi do innych światów. czasów i wymiarów. To święte portale. przez które otrzymujemy wiadomości z samego Źródła. często pod postacią symboli przekazywanych przez naszych przewodników sennych i anioły. W najnowszej książce Doreen Virtue i Melisa Virtue przedstawiają genezę snów. sposób ich interpretacji. rolę aniołów oraz charakteryzują istoty. które powinniśmy prosić o pomoc i przewodnictwo po świecie snów. Dzięki tej książce zdobędziesz narzędzia. które poprawią jakość Twoich nocnych podróży. Znajdziesz tu między innymi techniki kreowania i przywoływania snów. rytuały i afirmacje oraz wskazówki pomagające w odpowiednim przygotowaniu przestrzeni. w której śpisz. Nauczysz się także rozróżniać rodzaje snów. a zawarte w książce prawdziwe historie i przykładowe interpretacje pomogą Ci rozszyfrować własne sny i odczytać przekazywane w nich wiadomości. Wkrocz do magicznego świata snów!

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 19.9


Giordano Bruno. Męczennik nauki czy szarlatan?

Autor: Zbigniew Liana

Postać Giordana Bruna od ponad stulecia funkcjonuje w kulturze masowej jako podręcznikowy bez mała przykład „męczennika nauki”. który zginął z rąk wrogiego nauce Kościoła głosząc tezy Kopernika o ruchu Ziemi.

Jak w każdej mitologii także w micie męczenników nauki można odnaleźć całkiem spore ziarna prawdy. Kłopot w tym. że mit ten bardziej oddaje ducha dziewiętnastowiecznego antyklerykalizmu. którego jest wytworem. niż faktyczny stan rzeczy. Mity tego typu niczym krzywe zwierciadła ingerują głęboko w naszą zdolność postrzegania rzeczywistych relacji sprzed kilku stuleci zaburzając istotne proporcje. Deformacji ulega nie tylko obraz relacji Kościoła i religii do nauki. lecz także obraz samej postaci Bruna i jego wkładu w rozwój myśli naukowej.

Niniejsza pra

:

Cena:


1

:

:

Cena:koń zimnokrwisty przykładowe gatunki, dotyk anioła pdf, mr president katy evans pdf, piter wojna, wśród małp, ania z zielonego wzgórza test pdf, mikołaj na zamówienie, prawa epidemii, zbiór zasad wiary krzyżówka, źródła monastyczne, mikołaj sęp szarzyński sonet iv, człowiek i zwierz, gry police, wydawnictwo wab, mowa zależna angielski pdf, bieguni audiobook, pamiętnik z powstania warszawskiego tekst, coaching prenumerata…