ISBN

9788373778528: Wydawnictwo

Format

49.4: https://woblink.com/ebook/potega-pozytywnego-myslenia-przeslania-na-kazdy-dzien-fox-emmet-136139u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136267/epub

1:

:

Cena:


Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło twojej metamorfozy

Autor: Agnieszka Kawula

„Rozmowy z hinduskim mistrzem” to zapis mojej podróży duchowej do Indii. Spędziłam tam większą część 2012 roku. Odnalazłam tam bramina. astrologa. nauczyciela jogi. medytacji oraz przyjaciela. który z ogromną uwagą i cierpliwością wprowadzał mnie w tajniki kultury i tradycji hinduskiej. W książce dzielę się doświadczeniami. zmaganiami. radościami i opowieściami. które przekazał mi mój mistrz.

– Agnieszka Kawula

Ty również możesz dowiedzieć się. jaką życiową prawdę ma do przekazania hinduski nauczyciel. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Podobnie jak Autorka. wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój doty

70: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-ksiegowego-krzysztof-janczukowicz-136141u

Cena:odmiana czasowników regularnych hiszpański, halogenowanie alkanów, czarownice z salem falls, twój psychologiczny autoportret pdf, efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi, aleksander reszczyński, więcej czerwieni pdf, moc pozytywnego myślenia pdf, uczta wierzynka, skąd przyszliśmy kim jesteśmy dokąd idziemy, metro 2033 trylogia, ałbena grabowska, severski odwet, lego harry potter: lata 1–4, ja inkwizytor przeklęte krainy, kuracja samobójców, 365 dni blanka lipińska pdf pobierz, 21 lekcji, ból pdf, neuronauka poznawcza, hardware hacker, audiobook metro 2033…