Dziesięć anielskich przesłań

Autor: Doreen Virtue

Czy wiesz. co powiedziałyby ci anioły. gdybyś mógł je usłyszeć?

Anioły to boscy posłańcy. którzy są łącznikiem między niebem a ziemią. Wsłuchaj się w to. co mają ci do powiedzenia. a otrzymasz cenne wskazówki. które pomogą ci w trudnych chwilach.

Książka zawiera dziesięć przesłań przekazanych przez anioły. które dotyczą między innymi przebaczenia. uzdrowienia. uwolnienia. modlitwy. prawdziwego spełnienia i trwałego szczęścia.

Dzięki tej inspirującej książce:

  • odkryjesz. jak dzięki aniołom cieszyć się bardziej intensywnym i szczęśliwszym życiem;
  • dowiesz się. jak odnaleźć duchowe wskazówki i pocieszenie w trudnych dla ciebie sytuacjach;
  • zrozumiesz niebiańskie przesłania. które pomogą ci stać się lepszym człowiekiem.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 22.99


Gorzej być nie może

Autor: Pearson Allison

Kate Reddy ma czterdzieści dziewięć lat i po siedmioletniej przerwie zamierza wrócić do pracy na pełen etat. Problem w tym. że dla londyńskiej branży finansowej jest… po prostu za stara. I nie na czasie.

 

Ale Kate zna swoją wartość i nie zamierza siedzieć załamana w domu. Wpisuje w cv fałszywy wiek i rusza na podbój City. A chociaż problemy. przed którymi staje. są tak wielkie jak wieżowiec. w którym kiedyś pracowała. nie zamierza się poddać. Znów pokaże wszystkim. na co ją stać – mimo dwójki wrzeszczących nastolatków i męża z kryzysem wieku średniego na głowie. 

 

A kiedy na horyzoncie ponownie pojawi się dawna miłość… Kto wie. dokąd zaniosą ją jej wysokie obcasy!

 

 

PIKANTNA. OSTRA JAK BRZYTWA. PRZEZABAWNA POWIEŚĆ!

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


Miesięcznik ZNAK nr 758-759: Mapy objaśniają mi świat

Autor: autor zbiorowy

Zarówno dzieci. jak i dorośli lubią przeglądać atlasy geograficzne – podróżować „palcem po mapie” oraz zapamiętywać nazwy dalekich gór. rzek i miast. Internet daje dziś dodatkowe fascynujące możliwości – nieznane nam wcześniej krainy możemy oglądać bądź z lotu ptaka. bądź z perspektywy ulicznego spacerowicza. Dawne mapy bywają zaś dziełami sztuki. przedmiotem pożądania kolekcjonerów. Pokazują stan wiedzy z danego czasu i to. co ich twórcy. polityczni mecenasi albo nawet cała epoka uważali za istotne i ciekawe. Cierpliwe „czytanie” map pozwala zrozumieć. w jakim świecie zamieszkiwali nasi przodkowie i jak my próbujemy ująć jego złożoność w prostych kartograficznych obrazach.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9


Jak rozpalić ognisko. czyli rzecz o drewnie. podpałce i ogniu

Autor: Coulthard Sally

Niewiele rzeczy może się równać z siedzeniem przy ognisku lub wspólnym grillowaniem ze znajomymi. Nie ma nic lepszego od rozchodzącego się aromatu pieczonego mięsa. Czy istnieją przyjemniejsze sposoby spędzania letnich wieczorów?

Ale ilu z nas tak naprawdę wie. jak rozpalać ogień?

W tym inspirującym. a zarazem praktycznym poradniku autorka książki nauczy was jak:

• rozpalić piękny. buzujący ogień w domu i na dworze.

• własnoręcznie wykonać podpałkę.

• ułożyć idealny stos z drewna.

• dobrać rodzaj drewna do przyrządzanego mięsa.

• zrobić to wszystko bezpiecznie – czyli nie pomylić ogniska z pożarem.

Od ognisk po piecyki na drewno i kominki – ta książka prz

19.9: https://woblink.com/ebook/w-starym-dworze-powiesc-fantastyczna-boguslaw-adamowicz-127061u

Cena:


Pejzaż nocnych rozmów

Autor: Wanda Majer-Pietraszak

Kiedy w życiu wszystko wywraca się do góry nogami. później może być już tylko… lepiej. Danuta. zdradzana przez męża. wybiera życie w pojedynkę. Ale przewrotny los sprawia. że pojawiają się nieoczekiwane propozycje i nadciągają nieuchronne zmiany. I choć początkowo nie będzie z nich zadowolona. bardzo szybko doceni to. co się wydarzy.

Danuta jest dziennikarą radiową. prowadzi nocne rozmowy ze słuchaczami w swoim bardzo popularnym autorskim programie Nocne largo. Czy w chwili. gdy to ona opowie im o swoich problemach. wesprą ją i staną u jej boku?

Najnowsza powieść Wandy Majer-Pietraszak przywodzi na myśl magiczne chwile. które mogą poznać tylko ci. którzy znają smak nocnych zwierzeń. To opowieść o tym. że kiedy czas nieco zwalnia. można wreszcie zauważ

22: https://woblink.com/ebook/czy-mozna-podswiadomie-szukac-niepowodzen-nikola-drozd-126494u

Cena:władimir sorokin, dziewczyna z dubaju, czasopiśmiennictwo, osho audiobook, urbanistyka definicja, zabójstwo rogera, alice rosalie reystone, iwona walczak, jak wojtek został strażakiem pdf, krzyzowka dla dzieci, pewnego lata w szczepankowie, maria vetulani, a plague tale innocence poradnik, urszula nelken, mechanika dynamika, per astra, fizyka repetytorium…