ISBN

9788366070257: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/marokanskie-slonce-adriana-rak-135836u

Cena:


ISBN

9788373776760: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/droga-ku-zyciu-medytacje-dla-ciebie-danuta-szmidt-136256u

Cena:


Polszczyzna spolegliwa

Autor: Andrzej Markowski

Książka ukazuje językowe aspekty Dzienników Marii Dąbrowskiej – czołowej przedstawicielki inteligencji humanistycznej I połowy XX wieku. Prowadzone przez autorkę Nocy i dni dzienniki stanowią w znacznej mierze opis języka pokolenia żyjącego w okresie II Rzeczypospolitej i pierwszej połowy PRL-u. a wykształconego jeszcze przed I wojną światową. Książka ukazuje się jako IV tom serii „Nowe monografie”. prezentującej współczesne prace polskich językoznawców. literaturoznawców i kulturoznawców.

Profesor Andrzej Markowski od kilku lat zajmuje się Dziennikami Marii Dąbrowskiej. co pozwoliło mu zwrócić szczególną uwagę na język tego dzieła. Autor przygląda się słownictwu Dzienników: elementom potocznym. frazeologii. słownictwu przestarzałemu. al

:

Cena:


Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Mity pracy

Autor: Adrian Furnham

To nie jest zwykła książka o pracy.

Osiem godzin dziennie i pięć dni w tygodniu. co daje nam – jeśli akurat nie przydarzą się nadgodziny – 40 godzin tygodniowo. I tak przez większą część roku. Praca to jedna z najważniejszych. a na pewno najbardziej czasochłonnych. rzeczy w naszym życiu. Mimo to chyba każdy odniósł kiedyś wrażenie. że z jego firmą coś jest nie tak…

Mity pracy to kolejna. obok Mitów zarządzania i Mitów PR-u. książka. której autorzy mierzą się z błędnymi wyobrażeniami i stereotypami – tym razem na temat miejsc pracy. Ian MacRae. który prowadzi konsultacje psychologiczne dla firm. oraz Adrian Furnam. profesor łączący obszary psychologii i zarządzania. przyglądają się powszechnym nieporozumieniom. które uniemożliwiają przeds

https://woblink.com/product-publication/download/136140/epub: 1

Cena:dean koontz oczy ciemności wuhan, segmentacja obrazu, guillame musso, stulecie winnych 2 pdf, słowo o słowie, homo bimbrownikus, muskając aksamit, księga ziół, sztuka świata pdf, michał rosiński, baron cohen, kodeks pracy 2019 z komentarzem, maria ekier, optymalizacja dyskretna, czym jest człowiek, zbrodnia i kara dostojewski, ćwiczenia ortograficzne dla klasy 6 do wydruku, jarosław woroń, henryk sienkiewicz szkic, remigusz mróz, logika talmudu, wszystkie czasy angielski pdf, ksiazka online, wiktor niedzicki, latarnik gwo…