W cieniu sławy

Autor: Ewa Jałochowska

Relacje międzyludzkie często budują różnice między ludźmi. One prowokują do działania lub wprost przeciwnie. do jego braku. One potrafią wydobyć z człowieka najgłębiej skrywane. niekiedy wstydliwe emocje. Zwykle ktoś ma więcej pieniędzy. szczęścia. jest zdolniejszy czy wrażliwszy.

Te różnice najlepiej widać w przypadku rodzeństwa. Jeden z braci po ojcu odziedziczył delikatność. drugi po matce determinację i charyzmę. I to właśnie ten drugi zostaje wielkim politykiem. O nim śpiewane są pieśni. jego imieniem nazywane są ulice. Co na to brat? Jest dumny. lecz także zazdrosny. Kocha i ma żal. jak Andrzej Witos.

Albo właśnie całkiem inaczej. Bronisława przez całe życie z oddaniem pomagała Marii Skłodowskiej-Curie. Ludwika Chopin do ostatniej chwili siedziała przy łóżku umiera

29.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-zlotej-rybki-odbierz-swoje-spelnione-zyczenia-radleigh-valentine-139021u

Cena:


Zwyciężaj w biznesie!

Autor: Brian Tracy

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

 • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
 • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
 • Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Mój mąż Żyd.

  Autor: Praca Zbiorowa

  Miłość bywa trudna. zwłaszcza gdy tak wiele was dzieli.

  Nie zrozumiesz. czym jest istniejące od 70 lat państwo Izrael. dopóki nie zakochasz się w mężczyźnie stamtąd. Tylko silne uczucie pozwoli wam przetrwać. Jego rodzina uszanuje ten wybór. ale zawsze będziesz gojką. a wasze dzieci nie będą Żydami. Przerwiesz łańcuch. którego ogniwa z takim mozołem dokładane są jedno za drugim od stuleci.

  Ta książka to niezwykłe historie Polek. które poślubiły Izraelczyków i zamieszkały w Izraelu. Na urodzonego tam Żyda mówi się sabra (owoc opuncji). One rozgryzły go i poznały jego słodko-cierpki smak.

  Wydawnictwo: Pascal

  Cena: 31.5


  Skończona gra. Marriage Games. Tom 2

  Autor: CD Reiss

  Finałowy tom uwodzicielskiej serii. która łamie wszelkie schematy w miłości

  Diana myślała. że zdoła oddzielić uczucia od zasad małżeńskiej gry. które narzucił jej mąż. Teraz już wie. że są rzeczy. których nie można przewidzieć.

  Nie mogła przypuszczać. że odkryje w sobie zupełnie nową naturę. która nie spodoba się Adamowi. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się ze zmianą. jaka zaszła w Dianie.

  Obydwoje będą walczyć. Diana spróbuje odzyskać męża. który otworzył przed nią ekscytujący świat. Adam zechce odepchnąć żonę. choć nadal coś do niej czuje. Czy uda się im ocalić małżeństwo. które już nigdy nie będzie takie samo?

  __

  ‚Cudowne zakończenie historii Diany i Adama. Pełna pasji. intensywna. seksowna. niegrzeczna historia. dokładnie taka. na

  49.9: https://woblink.com/ebook/praktyka-zarzadzania-peter-f-drucker-139444u

  Cena:


  Emma

  Autor: Jane Austen

  Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

  Emma:

  Pomimo przekonania. iż nigdy nie wyjdzie za mąż. Emma Woodhouse. dwudziestoletnia mieszkanka wioski Highbury. dostrzega w sobie talent do swatania par. Po ślubie swej guwernantki i miejscowego wdowca. pana Westona. który traktuje jako swój osobisty sukces. postanawia znaleźć godnego męża dla swojej nowej przyjaciółki. Harriet Smith…

  Emma to ponadczasowa powieść angielskiej pisarki Jane Austen. wydana w 1815 roku. Podobnie. jak w innych powieściach. Jane Austen opisuje rozterki dystyngowanej kobiety żyjącej w Anglii okresu regencji. Powieść została sklasyfikowana jako komedia obyczajowa. Tytułową bohaterką powieści jest

  21.9: https://woblink.com/ebook/poczekalnia-w-barbara-rejek-141456u

  Cena:


  ISBN

  9788301203900: Wydawnictwo

  Format

  39: https://woblink.com/ebook/agresja-mlodziezy-i-odrzucenie-rowiesnicze-bronislaw-urban-140308u

  Cena:


  Roboty budowlane

  Autor: Andrzej Wieckowski

  Podczas prac budowlanych występuje konieczność zachowania technologicznej kolejności robót i potrzeba ich realizacji przez specjalistyczne jednostki wykonawcze. tj. przez brygady wraz ze sprzętem lub przez większe. bądź mniejsze zespoły i poszczególnych pracowników. Zatrudnienie wielu wykonawców wymaga skoordynowania ich działań na budowie. Dla stabilizacji zatrudnienia. zużycia materiałów i pracy maszyn jest korzystna równomierna realizacja robót. W celu spełnienia tych różnych wymagań. szczególnie przy dużych zadaniach. w planowaniu organizacji wykonawstwa robót są niezbędne matematyczne metody obliczeniowe dostosowane do ograniczeń realizacyjnych występujących na poszczególnych budowach.

  Celem niniejszej publikacji jest prezentacja działań zmierzających do zachowani

  19: https://woblink.com/ebook/drugie-zycie-rzeczy-grazyna-krynicka-139447u

  Cena:


  Asymptoty

  Autor: Przybyszewska Stanisława

  Asymptoty obalają mit. wedle którego Przybyszewską interesowała wyłącznie rewolucja francuska. Tematyka powieści. nigdy dotąd niepublikowanej. jest współczesna. akcja rozgrywa się w kosmopolitycznym środowisku naukowych elit dwudziestolecia międzywojennego. Jej główny motyw to studium rozpadu małżeństwa Edy i Charlesa. bakteriolożki o międzynarodowej sławie i wypalonego zawodowo publicysty. Powieść stanowi popis erudycji Przybyszewskiej. zawiera liczne dyskusje o literaturze epoki i aktualnych wydarzeniach politycznych. W warstwie psychologicznej autorka podnosi kwestię depresji i dalekosiężnego wpływu stresu pourazowego na człowieka. relacji dorosłej córki z ojcem. problemów pojawiających się w związkach słabych emocjonalnie mężczyzn z silnymi kobietami-intelektualistkami oraz wpływu prob

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 28.8


  Mrówka w słoiku

  Autor: Żerebcowa Polina

  Koniec dzieciństwa z okrutną wojną w tle. Polina Żerebcowa przez kolejne dziesięć lat (1994–2004) opisuje w swoim dzienniku dorastanie i młodość w Groznym – mieście śmierci. zniszczenia i nienawiści. W mieście. w którym każdy mógł stać się wrogiem lub wybawcą. szczególnie. gdy – jak autorka – pochodziło się z rodziny. w której byli i Czeczeni. i Rosjanie.

  „Gdy w 1994 roku zaczynała się w Czeczenii pierwsza wojna. Żerebcowa miała dziewięć lat. W chwili wybuchu drugiej – czternaście. Połączenie dziecięcej wrażliwości z absolutnym literackim. poetyckim słuchem oraz zmysłem obserwacji dało prozę wybitną. Autorka wie. że o doświadczeniach granicznych należy pisać lakonicznie. bez przymiotników: im prościej i mniej. tym lepiej. I straszniej.

  Mottem tej książki mogłaby

  44.9: https://woblink.com/ebook/zwyciezaj-w-biznesie-brian-tracy-139446u

  Cena:  kodeks pracy książka, marianna magdalena wala, retoryka arystoteles pdf, nieodparta pokusa pdf, dopóki nie zajdzie słońce pdf, kolejne 365 dni chomikuj, dżuma ile stron, stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął pdf, wiktor werner, manwhore 3 pdf, katarzyna puzyńska tatuaże, królowa mroku i powietrza pdf, gangster grek, ryby polskie, gdansk przewodnik, ewa gwardzińska, słownik angielski prawniczy, katarzyna matusiak…