Jelito drażliwe. Leczenie dietą.

Autor: Stolińska-Fiedorowicz Hanna

Wszystko. co musisz wiedzieć o zespole jelita nadwrażliwego oraz 140 przepisów na pyszne i niepodrażniające przewodu pokarmowego posiłki.

 

Czy wiesz. dlaczego naukowcy nazywają jelita drugim mózgiem?

To właśnie jelita decydują o prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. nerwowego i pokarmowego.

W książce Jelito drażliwe znajdziesz zalecenia dietetyczne. a także proste i smaczne przepisy. dzięki którym posiłki znów będą sprawiały ci radość.

Zawarte w niej informacje i porady są wsparciem dla osób cierpiących na każdą postać zespołu jelita nadwrażliwego. 

W książce Jelito drażliwe dzielę się wiedzą. jak radzić sobie z problemem zespołu jelita nadwrażliwego na podstawie do

31.9: https://woblink.com/ebook/kopnij-pilke-ponad-chmury-iwona-szelezinska-134113u

Cena:


Komisja Jakiego. Czas rozliczeń

Autor: Bartłomiej Opaliński

Książka stanowi swoistą relację z pierwszego roku prac Komisji. spojrzenie na Komisje od wewnątrz przez dwóch jej członków wywodzących się z ugrupowań politycznych. które nigdy nie rządziły w Warszawie. a więc nie miały do czynienia z problemem reprywatyzacji widzianym z perspektywy rządzących.

Książka dostarcza bogatego materiału. zawiera wiele faktów i informacji. Ustawodawca. widząc brak automatyzmu państwa i bezradność w walce z reprywatyzacją postanowił przejść na sterowanie ręczne i wprowadził regulacje doraźne. ale skuteczne. Relacja ma charakter obiektywny z elementami konstruktywnej krytyki. Autorzy obnażają kulisy działania Komisji. jej funkcjonowanie od kuchni. podejmowane decyzje. Opisują zarówno wszystko to co pozytywne jak również zwracają uwagę na niedostatki czy wręcz absurdy. na które natknęli się w pracy. Relacja ma więc charakter słodko-kwaśny.

Choć na polskim rynku wydawniczym pojawiło się już wiele pozycji poświęconych reprywatyzacji. to jednak żadna z nich nie ukazuje Komisji w tak licznych szczegółach i kulisach jej działania. Jest to relacja osób najbliżej związanych z komisja – organem rozliczającym patologie reprywatyzacyjne. będących w sercu walki z dziką reprywatyzacją. w nieustannym ogniu walki z patologiami.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


Niepodległa

Autor: Lech Makowiecki

Tomik „Niepodległa” wpisuje się w moją misję edukowania Polaków za pomocą szlachetnie pojmowanej rozrywki. Edukacja nie musi być nudna! Nawet nie powinna… Wiele z tych wierszy i ballad jest już wykorzystywanych przez nauczycieli na lekcjach historii. Sami uczniowie wybierają je do prezentacji na szkolnych akademiach. patriotycznych przeglądach i rocznicowych festiwalach. a portal YouTube wypełniony jest coverami moich piosenek: od wersji balladowych przez rocka po wykonania chóralne i orkiestralne.

Mam nadzieję. że tomik „Niepodległa” zainspiruje innych polskich twórców do godnego i pięknego opowiadania o naszej Ojczyźnie. Tak jak to czynili niegdyś najwięksi: Mickiewicz. Chopin. Matejko. Paderewski i inni. a przed czym tak mocno wzbrania się dziś mainstream naszych artystów „Europejczyków”. Dlatego stawiam na młodzież! I wierzę. że ten zbiór wierszy i tekstów będzie najlepszym prezentem od wychowawców/rodziców/dziadków dla otwierającego się na polskość młodego. patriotycznego pokolenia. Być może dzięki temu przebudzeniu powstaną nowe. odwołujące się do historii Polski przeboje?

Lech Makowiecki

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 25dr jan paradowski, odnawialne źródła energii pdf, tworzenie świata, podstawy elektrodynamiki, dr thomas levy, wincenty łaszewski, monachomachia, pediatria kawalec, komiks dla dzieci pdf, christine stephen king, metody klasyfikacji, iwrit pl, jan tarno, skarb atanaryka, biomedyka, kazimierz wielki korona, o. adam czuszel, seks autobus, w oblężeniu. życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy, ed mcdonald, od zwierząt do bogów pdf, dziewczyna na miesiąc październik listopad grudzień pdf, magia pdf…