Nie takie całkiem dorosłe

Autor: Izabela Szolc

Paula. Iza. Monika i Amelia dorastają i podejmują pierwsze życiowe decyzje. Poznają gorycz porażki i siłę płynącą z przyjaźni. Monika postanawia się zmierzyć z przeznaczeniem. Iza nie chce być perfekcyjna. Paulina marzy o miłości. a Amelia… Amelia bardzo pragnie nie tego. co dostała od losu.

Gdy dzieciństwo staje się już tylko wspomnieniem. cztery łódzkie dziewczyny uczą się odróżniać zwycięstwo od porażki. A ponieważ szczęście bywa kruche. a rozczarowania są w dorosłym życiu codziennością. każda z nich zrobi wszystko. aby zachować w sobie odrobinę wiary w to. że ich życie nie jest takie całkiem zwyczajne.

Dorosłość okazuje się trudniejsza. niż myślały. Gdy każdy życiowy wybór staje się ślepym zaułkiem. ostatnią deską ratunku dla Pauli. Izy. Moniki i Ameli

29.9: https://woblink.com/ebook/dobre-uczynki-agnieszka-krawczyk-136502u

Tajemniczy ogród. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Tajemniczy ogród to najbardziej znana książka angielskiej pisarki Frances Hodgson Burnett. Opowiada losy dziesięcioletniej Mary. która po śmierci rodziców trafia pod opiekę wuja mieszkającego w ogromnym domostwie i pewnego dnia przypadkiem natrafia na tajemniczą furtkę… Ta ciepła historia ujmie nie tylko najmłodszych czytelników. ale wzruszy również dorosłych. Historia o prawdziwej przyjaźni. wewnętrznej przemianie i potrzebie miłości tkwiącej w każdym człowieku to wartościowa i wciągająca lektura. która oczaruje czytelnika w każdym wieku.

37: https://woblink.com/ebook/obietnice-poranka-turansky-carrie-138134u

Ludzie. ludzie… 2

Autor: Ewa Woydyłło

Możesz jednocześnie lubić siebie i zmieniać się na lepsze!

W poprzedniej książce zatytułowanej Ludzie. ludzie… Ewa Woydyłło pokazywała nam lustro. w którym mogliśmy się przejrzeć – z uśmiechem. zawstydzeniem. satysfakcją lub złością. Ceniona terapeutka błyskotliwie i zwięźle przedstawiała portrety różnych typów ludzi w oparciu o jedną dominującą cechę. na przykład kłótliwych. perfekcjonistów czy malkontentów.

Po świetnym przyjęciu tej książki i wielu rozmowach z czytelnikami Ewa Woydyłło postanowiła kontynuować temat. opierając się na własnych obserwacjach i ogromnym doświadczeniu terapeutycznym. Znów możemy rozpoznawać siebie lub innych w trzynastu nowych opowieściach cenionej psycholog. W galerii Ewy Woydyłło tym razem pojawiają się między innymi nieśmiali. genialni. bałaganiarze i przesądni. Autorka skłania nas do jeszcze głębszej refleksji nad tym. kim jesteśmy. Przyjrzyjmy się sobie i zacznijmy dobre cechy pielęgnować. a złych powoli się wyzbywać.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Tajemniczy Tunel (Tom 1). Ucieczka Leonarda

Autor: Olaf Frtische

Podróż w czasie to świetna zabawa! Cykl TAJEMNICZY TUNEL.

Albert. Lilly i Magnus odkrywają w piwnicy starej willi tajemniczy tunel. którym można podróżować do przeszłości! Dzieci przenoszą się do roku 1499 i spotykają słynnego malarza i wynalazcę Leonarda da Vinci. Artysta musi uciekać z Mediolanu. a Lily i Magnus starają się mu pomóc. Wspierani przez Alberta budują maszynę latającą. którą planują odlecieć prześladowcom sprzed nosa!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Lewis Carroll

Książę i żebrak. powieść wydana w 1881 roku. opowiada niesamowitą historię dwóch chłopców. Obaj narodzeni tego samego dnia w szesnastowiecznym Londynie – jeden to królewski syn. a drugi dziecko biedaków. Prócz wspólnej daty urodzenia łączy ich coś jeszcze: identyczny wygląd. Pewnego dnia przypadkiem zamieniają się miejscami; Tomek trafia na dwór. a Edward do dzielnicy nędzy… Powieść Twaina zaskakuje zwrotami akcji. niejednokrotnie wzrusza. skłania do myślenia i z pewnością zaciekawi każdego czytelnika.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki na

11.5: https://woblink.com/ebook/alicja-w-krainie-czarow-wydanie-dwujezyczne-z-gratisowymi-ebookami-lewis-carroll-138166u

Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami