Nie takie całkiem dorosłe

Autor: Izabela Szolc

Paula. Iza. Monika i Amelia dorastają i podejmują pierwsze życiowe decyzje. Poznają gorycz porażki i siłę płynącą z przyjaźni. Monika postanawia się zmierzyć z przeznaczeniem. Iza nie chce być perfekcyjna. Paulina marzy o miłości. a Amelia… Amelia bardzo pragnie nie tego. co dostała od losu.

Gdy dzieciństwo staje się już tylko wspomnieniem. cztery łódzkie dziewczyny uczą się odróżniać zwycięstwo od porażki. A ponieważ szczęście bywa kruche. a rozczarowania są w dorosłym życiu codziennością. każda z nich zrobi wszystko. aby zachować w sobie odrobinę wiary w to. że ich życie nie jest takie całkiem zwyczajne.

Dorosłość okazuje się trudniejsza. niż myślały. Gdy każdy życiowy wybór staje się ślepym zaułkiem. ostatnią deską ratunku dla Pauli. Izy. Moniki i Ameli

29.9: https://woblink.com/ebook/dobre-uczynki-agnieszka-krawczyk-136502u

Cena:


:

:

Cena:


Tajemniczy ogród. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Tajemniczy ogród to najbardziej znana książka angielskiej pisarki Frances Hodgson Burnett. Opowiada losy dziesięcioletniej Mary. która po śmierci rodziców trafia pod opiekę wuja mieszkającego w ogromnym domostwie i pewnego dnia przypadkiem natrafia na tajemniczą furtkę… Ta ciepła historia ujmie nie tylko najmłodszych czytelników. ale wzruszy również dorosłych. Historia o prawdziwej przyjaźni. wewnętrznej przemianie i potrzebie miłości tkwiącej w każdym człowieku to wartościowa i wciągająca lektura. która oczaruje czytelnika w każdym wieku.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe eb

37: https://woblink.com/ebook/obietnice-poranka-turansky-carrie-138134u

Cena:


Ludzie. ludzie… 2

Autor: Ewa Woydyłło

Możesz jednocześnie lubić siebie i zmieniać się na lepsze!

W poprzedniej książce zatytułowanej Ludzie. ludzie… Ewa Woydyłło pokazywała nam lustro. w którym mogliśmy się przejrzeć – z uśmiechem. zawstydzeniem. satysfakcją lub złością. Ceniona terapeutka błyskotliwie i zwięźle przedstawiała portrety różnych typów ludzi w oparciu o jedną dominującą cechę. na przykład kłótliwych. perfekcjonistów czy malkontentów.

Po świetnym przyjęciu tej książki i wielu rozmowach z czytelnikami Ewa Woydyłło postanowiła kontynuować temat. opierając się na własnych obserwacjach i ogromnym doświadczeniu terapeutycznym. Znów możemy rozpoznawać siebie lub innych w trzynastu nowych opowieściach cenionej psycholog. W galerii Ewy Woydyłło tym razem pojawiają się między innymi nieśmiali. genialni. bałaganiarze i przesądni. Autorka skłania nas do jeszcze głębszej refleksji nad tym. kim jesteśmy. Przyjrzyjmy się sobie i zacznijmy dobre cechy pielęgnować. a złych powoli się wyzbywać.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.9


Tajemniczy Tunel (Tom 1). Ucieczka Leonarda

Autor: Olaf Frtische

Podróż w czasie to świetna zabawa! Cykl TAJEMNICZY TUNEL.

Albert. Lilly i Magnus odkrywają w piwnicy starej willi tajemniczy tunel. którym można podróżować do przeszłości! Dzieci przenoszą się do roku 1499 i spotykają słynnego malarza i wynalazcę Leonarda da Vinci. Artysta musi uciekać z Mediolanu. a Lily i Magnus starają się mu pomóc. Wspierani przez Alberta budują maszynę latającą. którą planują odlecieć prześladowcom sprzed nosa!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.92


Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Lewis Carroll

Książę i żebrak. powieść wydana w 1881 roku. opowiada niesamowitą historię dwóch chłopców. Obaj narodzeni tego samego dnia w szesnastowiecznym Londynie – jeden to królewski syn. a drugi dziecko biedaków. Prócz wspólnej daty urodzenia łączy ich coś jeszcze: identyczny wygląd. Pewnego dnia przypadkiem zamieniają się miejscami; Tomek trafia na dwór. a Edward do dzielnicy nędzy… Powieść Twaina zaskakuje zwrotami akcji. niejednokrotnie wzrusza. skłania do myślenia i z pewnością zaciekawi każdego czytelnika.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki na

11.5: https://woblink.com/ebook/alicja-w-krainie-czarow-wydanie-dwujezyczne-z-gratisowymi-ebookami-lewis-carroll-138166u

Cena:


Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Lewis Carroll

Książę i żebrak. powieść wydana w 1881 roku. opowiada niesamowitą historię dwóch chłopców. Obaj narodzeni tego samego dnia w szesnastowiecznym Londynie – jeden to królewski syn. a drugi dziecko biedaków. Prócz wspólnej daty urodzenia łączy ich coś jeszcze: identyczny wygląd. Pewnego dnia przypadkiem zamieniają się miejscami; Tomek trafia na dwór. a Edward do dzielnicy nędzy… Powieść Twaina zaskakuje zwrotami akcji. niejednokrotnie wzrusza. skłania do myślenia i z pewnością zaciekawi każdego czytelnika.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki na

11.5: https://woblink.com/ebook/alicja-w-krainie-czarow-wydanie-dwujezyczne-z-gratisowymi-ebookami-lewis-carroll-138166u

Cena:zarządzanie zasobami ludzkimi król ludwiczyński pdf, zbrodnie roślin, ostatnia piosenka książka pdf, farben lehre bez pokory, witold wójtowicz, jerzy michnik, pan korniszonek, scenariusz przedstawienia teatralnego dla młodzieży, sprzedajesz, sw dympna, słownik łacińsko polski medyczny, wytrzymałość materiałów pdf, jak zatrzymać faceta pdf, sprawdzian klasa 2, addycja syn, sieci komputerowe książka, z polotem, dorota kilańska, wiersze czytane przez aktorów, lary 7, jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf pobierz za darmo, civilization v poradnik, szpieg paulo coelho…