ISBN

9788301201449: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/bezpieczenstwo-informacyjne-krzysztof-lidermann-137502u

Cena:


Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiek


Rozterki matki emigrantki

Autor: Anka Nisztuk

Kiedy kilka lat wcześniej zakochana Marysia rzuca dobrą pracę w Polsce i bez znajomości języka angielskiego przyjeżdża do Anglii za swoim mężem. nie przypuszcza nawet. że kilka lat później ukochany mąż uczyni z niej ex żonę. a po małżeństwie oprócz domu zostanie jej syn. Kostek. i nudne życie samotnej matki. Ale wszystko co nudne nie trwa wiecznie i tak pojawienie się w życiu Marii jej nowego szefa. jego ochroniarza. oraz pewnej starszej pani. zapoczątkuje serię niespodziewanych przygód. które na zawsze zmienią jej życie. A przecież jest jeszcze ex mąż. który nie powiedział ostatniego słowa. Przystojny sąsiad również sporo namiesza. a Maria zatęskni za stwierdzeniem. że jej życie jest nudne.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 20


edu-Libri

Format: EPUB.MOBI

40

1: Autor

Cena: Autor


Pocałunek szpiega

Autor: Erin Beaty

Sage Fowler dowiodła już swojej wartości jako utalentowana swatka i przebiegły szpieg. teraz więc może cieszyć się zasłużonym spokojem jako guwernantka królewskich dzieci i czekać na Alexa. wyjeżdżającego na kolejne misje wojskowe. Kolejnym zadaniem kapitana Alexa Quinna jest wyszkolenie nowego oddziału – ale czy rzeczywiście tylko o to chodzi?Gdy Sage domyśla się prawdziwego celu tej misji. wykorzystuje okazję. by ponownie przysłużyć się królestwu. a przy tym towarzyszyć swojemu narzeczonemu.Alex nie jest jednak zachwycony obecnością ukochanej na trudnej misji. zaś jej upór i jego skrytość tylko pogarszają sprawę. Jak poradzi sobie Sage. gdy zrządzeniem losu zostanie oddzielona od reszty oddziału i wbrew swojej woli zapuści się daleko na terytorium wrogiego kraju? Czy w nowym miejscu zdoł

34.8: https://woblink.com/ebook/nierozwiazane-zagadki-historii-aron-paul-janusz-pultyn-138688u

Cena:podstawy fizyki halliday pdf, adam mickiewicz, dziady cz. ii, mowa ciala ksiazka, psychologia ekonomiczna, kat miłości pdf, r mroz, szarańska joanna, masoneria polska 2018, romanse pdf, celibat książka pdf, oskar i pania róża plan wydarzeń, arkadiusz ptak, statystyka dla biologów, biologia molekularna krótkie wykłady pdf, zabic ksiedza, rhys. synowie zemsty. tom 1 pdf, kindle jak działa, repetytorium leksykalne angielski pdf, szare wilki, filozofia 1 liceum…