ISBN

9788379004089: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/tumisie-dawid-glodek-17703u

Cena:


ISBN

9788379004355: Wydawnictwo

Format

7.9: https://woblink.com/ebook/wszechswiat-to-najpiekniejsza-maszyna-maciej-trawnicki-17822u

Cena:


Państwo Islamskie. Geneza nowego kalifatu

Autor: Olivier Hanne

Od 2014 roku epatuje nas. ludzi Wschodu i Zachodu. nowy twór – a może zjawisko – Państwo Muzułmańskie. czyli Islamskie. Politycy zachodzą w głowę. dlaczego powstało. dziennikarze mają używanie. a komentatorzy polityczni plączą się w zeznaniach i mało wiarygodnych opiniach. Mechanizm powstania Państwa Islamskiego jest bardzo prosty. wymaga jednak wiedzy eksperckiej. Dwaj francuscy naukowcy – Olivier Hanne i Thomas Flichy de la Neuville – opierając się na wiedzy historycznej. politologicznej i kulturoznawczej. pokazują. jak to się stało. że ten groźny (s)twór pojawił się na Bliskim Wschodzie. Groźny nie tylko dla Bliskiego Wschodu. ale całego świata islamu. a także Zachodu. Książka. jak każda dobra praca. nie wróży z fusów. lecz pokazuje. jak jest. Nie dyktuje łatwych rozwiązań. nie uspokaja. Jest rzeczowa i solidna. Janusz Danecki

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 22


Akademia Dobra i Zła. Świat bez książąt

Autor: Soman Chainani

Magia i miłość ścierają się ze sobą w wyczekiwanej kontynuacji bestsellerowej powieści Somana Chainaniego. Akademia Dobra i Zła. Przyjaciółki Sofia i Agata powracają do fantastycznego świata. w którym jedynym sposobem na wydostanie się z baśni jest przeżycie do jej końca. Dopóki są razem. mogą stawić czoła tajemniczym wrogom i nowym zagrożeniom – ale co się stanie. gdy coś je rozdzieli?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


Mennica

Autor: Mateusz M. Lemberg

Policjanci. fałszerze. gangsterzy i mordercy jeszcze raz zatańczą w rytm szalonej polki. pod dyktando nominowanego do Nagrody za Najlepszą Kryminalną Powieść Miejską 2014 Mateusza M. Lemberga.

W nocy nie słychać w lesie śpiewu ptaków. Samotny pies myśliwski myśli o swoim panu. warując w środku młodnika. Z nudów i głodu gryzie palec dziewczyny. której ciało wyczuł pod darnią.

Samotny mężczyzna siedzi w wyciszonym. ukrytym pomieszczeniu i przygląda się pracującej maszynie offsetowej. Drżą mu dłonie. Tuż obok stoi prasa do wyrobu monet. Jeszcze nie wie. że ta nielegalna mennica przyczyni się do końca jego marzeń.

Policjant. który nie stoi już na straży prawa. wpatruje się w pistolet na półce. Niedługo będzie musiał go użyć. żeby ochronić dobro i miłość. Nie wie. że sprowadzi śm

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 18


Wakacje Kajtka

Autor: Monika Madejek

  Ciepła. rodzinna opowieść o tym. jak dorośli i dzieci mogą spełniać swoje marzenia.

Wakacyjne przygody Kajtka i jego przyjaciół. znanych z książki „Zeszyt z aniołami”.

Rozpoczęły się wakacje. Dla trójki przyjaciół to czas. w którym nie ma miejsca na nudę. Kajtek. wiedziony niezrozumiałą siłą. trafia na kurs tańca. Łatwo nie jest. ale jak zawsze może liczyć na babcię. Spokój Adasia burzy wizyta cioci Matyldy ze stadkiem kotów. które mają dziwne upodobania smakowe. Beti jak zwykle rozpiera energia. Jej kurs karate nie wróży dobrze chłopakom z miasteczka.

Niespodziewany wyjazd całej trójki na obóz przetrwania przynosi mnóstwo wrażeń. Kajtek opowiada o tym w kolejnym pamiętniku. Dzięki przepisom kulinarnym

33.9: https://woblink.com/ebook/moja-walka-ksiega-3-karl-ove-knausgard-iwona-zimnicka-17767u

Cena:


ISBN

9788389981974: Wydawnictwo

Format

45.99: https://woblink.com/ebook/katarzyna-aragonska-hiszpanska-krolowa-henryka-viii-giles-tremlett-18714u

Cena:system podatkowy pdf, miasto mafii pdf, potęga podświadomości mp3 free, jak jeść słodycze i nie tyć, łacina słownik polsko łaciński, enneagram a typy osobowości chomikuj, noc kupały pdf, ebook online, mobi pl, lukasz kamienski, mezalians w literaturze, felix net i nika oraz pałac snów, jak umysł rośnie w siłę gdy mózg się starzeje, leki w ratownictwie medycznym 2017 pdf…