Jaki związek mają asymetryczne rytmy ultradobowe i nerwowo-mięśniowe ciała ludzkiego

Autor: Heather Carr

Rytmy ultradobowe stanowią dalszą specjalizację każdej ze stron ciała mającą na celu zwiększenie potencjału adaptacyjnego i ewolucyjnego. Z e-booka poznasz ich znaczenie.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 19.9


ISBN

9788366074576: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/elementals-proroctwo-cieni-mich

Cena:


Dziennik łowcy przygód. Etiopia

Autor: Szymon Radzimierski

Prawdziwy zapis egzotycznej wyprawy do serca Afryki! Kręci cię nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy? Chcesz wiedzieć. co się czuje. gdy dzikie hieny jedzą ci z ręki albo hipopotam niemal wywraca łódź. którą płyniesz? A może masz ochotę poznać tajemniczych Mursich. pijących krew. czy nieustraszonych Hamerów skaczących po grzbietach byków? Dobrze trafiłeś! Przed nami jeszcze noc w bazie wojskowej na słonej pustyni. gigantyczny pyton w śmiertelnym uścisku z serwalem. groźne krokodyle i tysiąc innych przeżyć. Strasznych. śmiesznych i szokujących. Pamiętasz młodego podróżnika i blogera. który zabrał cię na wyprawę do dżungli? To znowu ja. Simon. Tym razem chcę przemierzyć z tobą nieznane ścieżki tajemniczej. dzikiej Etiopii… Dołącz do mojej ekipy łowcy przygód! Ekstremal

Wydawnictwo: Znak

Cena: 21.99


ISBN

9788365778925: Wydawnictwo

Format

18.68: https://woblink.com/ebook/pelna-kontrola-alan-sasinowski-125408u

Cena:


Ocalić Isabel cz 1

Autor: Diana Palmer

Według mieszkańców Jacobsville Isabel Grayling wiedzie szczęśliwe życie. Ma ojca milionera. troskliwą opiekunkę. Mandy. i prywatnego ochroniarza. Paula. Nikt nie wie jednak. jak jest naprawdę. Isabel żyje pod dyktando ojca. który zabrania jej spotkań ze znajomymi i surowo karze za nieposłuszeństwo. Kiedy Paul zakochuje się w Isabel. postanawia odejść. Wie. że Darwin Grayling nigdy nie pozwoliłby córce na ten związek. Po trzech latach Paul wraca do Jacobsville jako agent FBI. Ma za zadanie odnaleźć sprawców morderstwa. w które być może zamieszany jest ojciec Isabel…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99najnowsze audiobooki, tajemnice przodków pdf, zwroty po rosyjsku, piekara przeklęte krainy, arek gołas, jezus mówi do ciebie książka, łukasz lasek, nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham książka, krolowa margot, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, podstawy ekonomii milewski kwiatkowski pdf, aktywizacja zawodowa bezrobotnych pdf, inna dusza łukasz orbitowski, słódź, leksykon vat, heteropolikwasy, format e book, sobczak czerwień, michalda, katarzyna molęda, z przysłowiami za pan brat pdf, resortowe dziecko, zadania mikroekonomia, grzegorzbraun.pl, jakub potulski, focus1, praktyczne metody osiągania sukcesów pdf, agnieszka wielgus…