Narzędzia Tytanów

Autor: Timothy Ferriss

NARZĘDZIA.KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ. ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody. stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

 •  Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. 
 • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu. korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. 
 • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzys

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  ISBN

  9788365645036: Wydawnictwo

  Format

  43: https://woblink.com/ebook/prawdziwa-historia-internetu-wydanie-iii-rozszerzone-marek-pudelko-32271u

  Cena:


  Psychologia sprzedaży

  Autor: Brian Tracy

  Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.

  Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.

  W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym wa

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom III

  Autor: Wojciech Dębołęcki

  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

  Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

  Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskie

  12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

  Cena:


  Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom III

  Autor: Wojciech Dębołęcki

  UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

  Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

  Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskie

  12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

  Cena:  wirusologia lekarska, książki 2019, who is who polska, księga czarownic deborah harkness, relacje człowiek natura w literaturze, dieta seniora, teksty ikoniczne, s&f s32, myśli pascal, czasy hiszpańskie zestawienie, jaja mężczyzny, internetowa ksiegarnia, medaliony opracowanie, piekni pl…