Uczymy dzieci programowania

Autor: Bryson Payne

Uczymy dzieci programowania to przewodnik dla rodziców i nauczycieli. przeznaczony do uczenia dzieci podstaw programowania i rozwiązywania problemów za pomocą Pythona. potężnego języka wykorzystywanego na zajęciach uniwersyteckich i przez firmy technologiczne. takie jak Google i IBM.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Dr Bryson Payne od ponad 15 lat wykłada informatykę na Uniwersytecie w Północnej Georgii. Uczył również matematyki oraz programowania na poziomie szkoły średniej. Kontynuuje swoją pracę w szkołach K-12. aby promować edukację technologiczną.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 79


https://woblink.com/product-publication/download/133640/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788301201036: Wydawnictwo

Od listopada 2013 do lutego 2014 roku na Ukrainie trwały protesty. które przerodziły się w rewolucję zwaną Euromajdanem. a następnie w trwającą do dziś wojnę hybrydową w Donbasie. Protestom od początku towarzyszyły działania artystyczne. które z czasem ewoluowały w estetyczny. polityczny. społeczny oraz osobisty przekaz. Sztuka stała się jednostkowym wyrazem oporu wobec Rosji. inteligentnie wykorzystywanym medium budującym obraz rewolucji i samych protestujących. próbą odnalezienia tożsamości oraz sposobem na walkę z ogarniającym pesymizmem. Ewa Sułek z sukcesem przybliża polskiemu czytelnikowi sztukę ukraińską. która nadal jest Polakom właściwie nieznana. mimo bliskości geograficznej i związków kulturowych i historycznych między Polską a Ukrainą. Poprzez sztukę pokazuj

34: https://woblink.com/ebook/reforma-ochrony-danych-osobowych-cel-narzedzia-skutki-praca-zbiorowa-133701u

Cena:


ISBN

9788380838956: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/mroczny-uklad-dawid-waszak-133757u

Cena:


Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej

Autor: Ewa Małuszyńska

Decyzja Wielkiej Brytanii o rezygnacji z członkostwa w Unii Europejskiej oraz kryzys migracyjny. zdominowały w ostatnim czasie dyskusje. odbywające się w krajach członkowskich wspólnoty oraz jej instytucjach. Dlatego pojawiła się konieczność przygotowania piątego. znacząco zmienionego i uaktualnionego „Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej”.

Nowe wydanie ma na celu aktualizację zagadnień. w kontekście obecnych wieloletnich ram finansowych 2014-2020 oraz innych procesów. jakie zaszły w rozwoju i funkcjonowaniu Unii Europejskiej w ostatnich latach. Autorzy omawiają m.in.: kolejne rozszerzenia UE i strefy euro. zmiany w funkcjonowaniu strefy euro po kryzysie. nowy budżet UE. fundusze europejskie i system ich wdrażania oraz zmiany w wybr

26: https://woblink.com/ebook/jezioro-anna-radwan-zbikowska-bianca-bellova-135568u

Cena:


Wichrowe opowieści

Autor: Barbara Wrzesińska

Życie i funkcjonowanie w społeczeństwie to niekiedy bardzo trudna rola. z którą każdy z nas musi się zmierzyć. Los przynosi nam różne sytuacje i nie zawsze otrzymujemy to. czego oczekujemy. Radość. powodzenie. sukces… Troska. samotność. smutek… Ludzka egzystencja przypomina czasem słodko-gorzką przeplatankę. Pocieszenie może przynieść nam obcowanie z naturą – krople deszczu posiadają oczyszczającą moc. a gorące promienie słońca dają poczucie wolności.

Mimo niepowodzeń warto dostrzec niezwykłość ludzkiego istnienia. Znaleźć w sobie pewność. dzięki której będziemy mogli śmiało iść przez życie i dostrzegać obłudę osób o „dobrym sercu” – z nimi przyszłość na pewno się rozliczy. I zachowajmy w sobie radosne chwile. bo odchodząc w dale

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Mistrzowskie rozmowy

Autor: Chinowski Nikodem

Szesnaście rozmów z uczestnikami i obserwatorami wszystkich mundiali. na których grali biało-czerwoni.

To zarówno odtworzenie ich ówczesnych gorących emocji. jak i chłodne oceny po czasie. To przywołanie wydarzeń. które dla kibiców były niedostępne. a dla sprawozdawców pozostały niezauważone. To słodkie opisy sukcesów i gorzkie bilanse niepowodzeń.

„Mistrzowskie rozmowy” zabierają czytelnika na spacer po mundialowych boiskach. szatniach i hotelach. w których przebywały reprezentacje Polskiz roczników 1938. 1974. 1978. 1982. 1986. 2002 oraz 2006. W rolę przewodników tych spacerów wcielają się uczestnicy tamtych turniejów – zarówno postacie pierwszoplanowe. jak i bohaterowie z dalszego planu. Prowadzący rozmowy i autor książki. Nikodem Chinowski. porusza spra

:

Cena:uczeń skrytobójcy pdf, podstawy żywienia człowieka pdf, śmierć i życie wielkich miast ameryki pdf, niewinna krew, chłopi władysław reymont, rosja putina, heszen psychologia stresu chomikuj, charakterystyka golluma, michał strogow, dziewczyny z dubaju książka, cudowna podróż pdf, mary e pearson, o. augustyn pelanowski, akrazja, pakt z diabłem pdf, cmentarz w pradze umberto eco, współczesne konflikty międzynarodowe, pąchalska, damien bracia slater pdf…