Umrzeć. a potem wskoczyć na konia

Autor: David Bosc

Londyn. 3 września 1945. Młoda 23-letnia artystka malarka. Sonia Araquistáin. córka byłego ambasadora. popełnia samobójstwo. rzucając się nago z trzeciego piętra na bruk Queensway w Bayswater. Zgodnie z ówcześnie obowiązującym w Anglii prawem jej akt desperacji staje się przedmiotem dochodzenia i procesu sądowego. Dwa krótkie artykuły w prasie. zdjęcie. fragment zapisków z notatnika egipskiego surrealisty. Georgesa Heneina. posłużyły autorowi do zbudowania całkowicie fikcyjnego dziennika artystki. „O prawdziwej Sonii nie wiem naprawdę nic. zostały same okruchy”. wyznaje David Bosc. Swoją prozę poetycką wysnuwa z wyimaginowanych snów. marzeń. halucynacji i obsesji młodej kobiety. która kocha wolność do granic szaleństwa.

Tytuł powieści został zapożyczony z jednego z

:

Cena:


Pięć Przemian na polskim stole. Zdrowie. energia. długowieczność

Autor: Katarzyna Maria Puchacz

Odżywianie według Pięciu Przemian wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jego zasady są ściśle związane z wewnętrznym zegarem biologicznym i przepływem energii przez poszczególne narządy naszego ciała w cyklu dobowym. Sposób przyrządzania posiłków według tej tradycji jest źródłem harmonii. równowagi wewnętrznej i gwarancją dobrego zdrowia.

Dzięki tej książce poznasz zasady odżywiania według Pięciu Przemian i pros­te przepisy na smaczne potrawy. Przygotowując posiłki ważne jest. abyś zachował odpowiednią kolejność dodawanych składników. Dieta ta często jest stosowana. aby pozbyć się określonych dolegliwości. W takim przypadku należy pamiętać o zakońc

39.3: https://woblink.com/ebook/wiek-to-nie-wyrok-10-sekretow-dlugowiecznosci-frank-lipman-136847u

Cena:


Odchudzanie i Prawo Przyciągania

Autor: Krause Bogusława

Jeśli wierzysz. że:

– tłuszcz tuczy.

– nie możesz schudnąć.

– masz genetyczne skłonności do tycia… 

…masz rację. 

Są to bowiem Twoje oczekiwania. Zgadnij. co z tego wynika? Przyciągasz do siebie te przekonania i one oczywiście się spełniają! A przecież możesz jeść to. co lubisz i wyglądać tak. jak chcesz… po prostu zmień swoje nastawienie.

Pomoże Ci w tym zestaw ćwiczeń do pracy nad przekonaniami i emocjami. który Autorka sprawdziła na sobie i przygotowała tak. by korzystać z nich tak często jak potrzebujesz. Znajdziesz tu także wiele opisów badań i eksperymentów (w tym o efekcie placebo) potwierdzających fakt. że Prawo Przyciągania działa również w odchudzaniu.

Kiedy z

39.9: https://woblink.com/ebook/jedyny-podrecznik-sprzedazy-jakiego-potrzebujesz-anthony-iannarino-136114u

Cena:


Specustawa mieszkaniowa z wyjaśnieniem rządowym

Autor: praca zbiorowa

Jest to pierwsza dostępna na rynku publikacja zawierająca ostateczny tekst ustawy z 5 lipca 2018 r. o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących z uzasadnieniem rządowym. Ustawa weszła w życie 22 sierpnia 2018 r.

Szczególnym walorem książki jest przejrzysta prezentacja poszczególnych zagadnień. Książka zawiera wyjaśnienia rządowe do poszczególnych przepisów. Każdy artykuł ustawy jest poprzedzony hasłem w klamrach opisującym jego treść. Dla Państwa wygody na końcu publikacji zamieszczono indeks rzeczowy ułatwiający odnalezienie konkretnych przepisów w nowej ustawie.

Dodatkowo publikacja została wzbogacona praktycznym komentarzem eksperckim. w którym omówione są przewidywane sk

79.2: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-spolki-z-o-o-w-uchwalach-wspolnikow-adam-sroga-137828u

Cena:rzeźnicy i lekarze pdf, wielkie pytania psychologii, żmichowska narcyza, ontologia informatyka, piotr lenartowicz, centralny wydział śledczy, krzysztof klincewicz, michał matysiak, historia pomocy społecznej pdf, pociąg pod specjalnym nadzorem, błekitna kropka, płomień i krzyż tom 3, dwojra zielona streszczenie, marcin milewski, kontrolować, dziura w bucie, ebboki, kryptonim kawki, aleksander reszczyński, rużyczka, lippincott biochemia, bijan marta…