Był sobie szczeniak. Ellie

Autor: W. Bruce Cameron

AUTOR BESTSELLEROWYCH KSIĄŻEK „BYŁ SOBIE PIES” ORAZ „PSIEGO NAJLEPSZEGO” ODDAJE GŁOS SZCZENIAKOM!

Seria Był sobie szczeniak to opowiedziane na nowo i ilustrowane historie psiaków. znanych z książki „Był sobie pies”.

Ellie to bardzo mądra suczka. z bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Od szczeniaka była trenowana na psa ratownika i potrafi teraz odszukać zagubione w lesie dziecko albo wskazać zasypanego przez gruzy człowieka. Ta psina ma nosa! Znajduje ludzi. Ratuje ich. To jej misja.

Jednak Ellie ma też bardzo ważne zadanie w domu. Jej opiekunowie — Jakob. który stracił żonę i bardzo samotna Maya — również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób niż ktoś. kto chciał sprawdzić. co jest po drugiej stronie placu zabaw. Teraz Ellie musi wykorz

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126190/epub

1:

:

Cena:


AnieleNIE

Autor: Lidia Stefek

Lidia Stefek – chrześcijanka. ‚AnieleNie’ jest zbiorem opowieści zainspirowanych Biblią. To współczesne. śmiałe i oryginalne wyobrażenia Autorki na temat istot niebiańskich. których istnienie w rożnych sytuacjach splata się z losami mieszkańców Będzina. Anioły. ich natura. posłannictwo. związane z nimi historie są jedynie pretekstem. by pokazać o wiele więcej.

Podróżniczka. Twórczyni bloga podróżniczo-kulturalnego ‚Świat to za mało’. Prowadzi wykłady i prelekcje podróżnicze dla szkół. bibliotek. miejsc związanych z ogólnie pojętą turystyką i kulturą. Podstawową misją Lidii jest przybliżanie i dokumentowanie piękna świata poprzez bliskie turystyce dziedziny na przykładzie autorskich zdjęć i przeżyć przywiezionych z różnych zakątków globu.

Miłośni

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


ISBN

9788380838734: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/impresje-emigrantki-aleksandra-englander-botten-127698u

Cena:szklany tron tom 7, szczepaniak metody instrumentalne pdf, marek krzymkowski, dywizjon 303 test pdf, moment zwrotny, nerw błędny ćwiczenia, opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa książka tekst, dziecko piątku pdf, karolcia słuchowisko, mrożek artysta pdf, gramatyka opisowa języka angielskiego notatki, synonimy angielski, własny pokój woolf, koniec drogi, jak być szczęśliwym singlem, iluzjonista mroz…