ISBN

9788324048618: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/gdzie-rosna-pieniadze-dymmel-joanna-125729u

Cena:


Mój mąż i ja

Autor: Ingrid Seward

Elżbieta pokochała Filipa od pierwszego spotkania. On był jedynym aktem jej rebelii. Ona – jego jedynym aktem poddania. – Allison Pearson. Telegraph Ona – młoda i z królewskiego rodu. On – przystojny. ale dużo uboższy młodzieniec w marynarskim mundurze z monarszej rodziny z dalekiego. małego kraju. Brzmi bajkowo? Ta książka to prawdziwa opowieść o związku wbrew wszystkim. nawet wbrew samemu sobie. O szczerym uczuciu. które musi iść w parze z dyktatem konwenansów. O rozczarowaniu. kiedy już wiadomo. że nawet życie prawdziwej księżniczki nie jest bajką. Jest to także opowieść o niebywałej sile kobiety. która rządzi Wielką Brytanią od ponad 60 lat. królowej. która przetrwała 13 premierów i wytrwała na tronie całą epokę. gwarantując stabilność swojej monarchii i swojego małżeństwa. Dziś. gdy świat obserwuje ślub i początki małżeństwa księcia Harry’ego. warto wrócić myślą do dni w 1947 roku. gdy w opactwie Westminster zaczęła się wspólna droga Elżbiety i Filipa. Autorka książki. mająca od lat dostęp do prywatnych kręgów brytyjskiej monarchii. po mistrzowsku ukazuje detale życia. arystokratyczne zwyczaje i psychologiczne uwarunkowania. które składają się na niesłabnący czar brytyjskiego tronu. Jej książka jest świetnym uzupełnieniem spojrzenia na prywatne życie Elżbiety i Filipa. które zapewnił serial The Crown.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Cheesecakes sweet and dry

Autor: Renata Czelny-Kawa

‚Cheesecakes sweet and dry’ is a translation of polish culinary book ‚Serniki słodkie i wytrawne’.

You will find here a whole gallery of recipes for sweet and salty versions of cheesecakes. The author has been in love with cheesecakes since childhood and cherishes our eyes with surprising taste combinations. The book contains different types of cheesecakes. for excample: with fruit. coffee. lavender. chilli. citrus. mascarpone or Ricotta.

You can find also dry cheesecakes with cauliflower and salmon. broccoli. carrots and peas. Choice of colours! If you feel like a beginner baker. the author’s advice. gathered into a short ‚cheesecake ABC’ at the end of the book. will be beneficial. Apart from original recipes for appetizing cheese. author takes her reader to the world o

17: https://woblink.com/ebook/mutacje-czyli-ewolucja-jack-burlay-125751u

Cena:


Sytuacja procesowa uczestników postępowania karnego po 1 lipca 2015 roku

Autor: Teresa Gardocka

Opracowanie stanowi wieloautorską monografię poświęconą sytuacji procesowej wybranych uczestników procesu karnego. w jego nowym kształcie normatywnym wynikającym z nowelizacji Kodeksu postępowania karnego ustawami z dnia 27 września 2013 i 20 lutego 2015 r. Zasadniczym i wspólnym akcentem wszystkich tekstów jest wskazanie na nowe uregulowania obowiązujące w prawie karnym procesowym po dniu 1 lipca 2015 r. i związane z tym zmiany bądź też zupełnie nowe uregulowania sytuacji procesowej stron procesowych. osobowych źródeł dowodowych (świadków. biegłych) oraz reprezentantów procesowych stron.

Autorami poszczególnych opracowań są zarówno przedstawiciele doktryny procesu karnego. jak i praktycy. co powoduje że poszczególne tek

25.2: https://woblink.com/ebook/rynkowe-i-technologiczne-oraz-regulacyjne-uwarunkowania-rozwoju-krajowego-sektora-cieplowniczego-andrzej-t-szablewski-127778u

Cena:


ISBN

9788301200145: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/to-zyje-sztuczna-inteligencja-toby-walsh-126461u

Cena:


ISBN

9788380839793: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/urok-poznego-lata-tom-ii-agnieszka-janiszewska-127294u

Cena:100 lat samotności pdf, kodeks postępowania administracyjnego z komentarzem, książki na kindle za darmo, wykreślanki dla dzieci do druku łatwe, kubuś puchatek rozdział 1, diagnoza resocjalizacyjna, whitney g oskarżyciel pdf, kapelusz za 100 tysięcy, słowotwórstwo angielski, latający dywan bajka, małżeńska pułapka pdf, www.ibuk.pl, transformacja gospodarki polski po 1989 roku prezentacja, głosy z zaświatów mróz, kryminalistyka książka, agnieszka krawczyk uśmiech losu tom 2, stres pdf…