Ostatnie lato w Nebrasce. Ostatnie lato w Nebrasce

Autor: Nele Neuhaus

Nebraska. lata dziewięćdziesiąte XX wieku. Szesnastoletnia Sheridan. śliczna adoptowana córka wpływowych i zamożnych Grantów. mieszka z rodziną na prowincji. Monotonia życia. zaściankowość ludzi i złośliwości macochy przytłaczają niezwykle zdolną dziewczynę. Na szczęście jest ciotka Isabella. są książki. konie i muzyka. którą Sheridan kocha ponad wszystko. Jest też szkolny zespół muzyczny i jego lider. Brandon. Biblioteka ciotki odkrywa przed Sheridan nieznany świat. pełen pasji. wolności i namiętności. Kolejni mężczyźni: pomocnik na farmie. jeździec rodeo i pisarz pokazują jej wszystkie odcienie miłości i zmysłowości. Czy światem naprawdę rządzi seks? Czy jest w nim miejsce na miłość?

W tym samym czasie Sheridan znajduje pamiętniki tajemniczej Carolyn. któr

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21


Po drugiej stronie kartki

Autor: Jodi Picoult

Druga część opowieści o księciu Oliverze. który bardzo pragnął żyć w prawdziwym świecie. Za sprawą Delilah udaje mu się w końcu wydostać spomiędzy okładek. Pomimo pewnych mniej lub bardziej zabawnych komplikacji Oliver szybko odnajduje się w szkolnej rzeczywistości i z fascynacją poznaje nowy świat. Potem jednak książka zaczyna się o niego upominać. Na skutek całego szeregu dziwnych zdarzeń rzeczywistość bohaterów opowieści i licealistów z prawdziwego świata zaczyna się poważnie komplikować. A potem daje o sobie znać tak zwane prawdziwe życie. Na szczęście okazuje się. że bajka kryje w sobie naprawdę niezwykłą moc…

Jodi Picoult jest autorką dwudziestu trzech powieści. między innymi bestsellerowych: „Już czas”. „To. co zostało”. „Pół życia”. „Tam

Wydawnictwo: Wysoki Zamek

Cena: 33.9


Służby Specjalne

Autor: Jan Piński

„My jesteśmy tajne służby. Służby specjalne to jest np. Zakład Oczyszczania Miasta” – powiedział mi kiedyś jeden z oficerów wywiadu. W Polsce przyjęło się jednak nazywać tajne służby. specjalnymi. Jakby ich nie nazywać jest to temat budzący ogromne emocje. bardzo rzadko rzetelnie w mediach opisywany.        Książka „Służby specjalne” ma w założeniu przybliżyć czytelnikom tą trudną materię. To zbiór esejów i artykułów dotyczących problematyki z dziedziny służb specjalnych. Niektóre z nich wcześniej były publikowane w prasie. ale wszystkie dla potrzeb obecnego wydania zostały przejrzany i poprawione. Zwykle teksty publikowane są ze skrótami. w tej książce mamy możliwość przeczytania pełnych autorskich wersji.        Granice i zakres działalności służb w demokracjach są dziś je

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788363316105: Wydawnictwo

Format

11.25: https://woblink.com/ebook/anioly-i-swinie-w-berlinie-brygida-helbig-19479u

Cena:prosperita aktywna, akademia dobra i zła 4, opowieść podręcznej pl, zmiany w rodo 2019, atlas ziół leczniczych, choinka w śniegu, jak wychować sensorycznego bystrzaka, stanisław aleksander nowak, beata wieczorek homoseksualizm, beata pawlikowska rozmowki angielski, wydalenie ze stanu duchownego, robin cook coma, cuda miłości jan andrzej morsztyn, kolorowanki dla dorosłych zwierzęta, piekny gracz pdf, egzamin gimnazjalny matematyka 2019 pdf, zbiór zadań z fizyki dla gimnazjum pdf, matura rozszerzona angielski jaki poziom…