Ta jedna miłość

Autor: Dorota Milli

Florka musi otworzyć nowy rozdział w życiu. a wszystko po to. by wreszcie odnaleźć tę jedną miłość.

Miłość zmieniała ludzi. dodawała im wyrazistości. mocno podkreślając przemeblowania w sercu. Obserwowała wiele par. które połączyły się idąc już nie osobno. ale razem przez świat. Zawsze zazdrościła im tej więzi. która splata na wiele lat. Florka kochała czekoladę i nie wyobrażała sobie bez niej życia. Jednak nie można objadać się słodyczami bez konsekwencji w postaci kilku zbędnych kilogramów. Pewnie dlatego coraz częściej czuła się najbrzydsza. najgrubsza i niekochana. Ale jak się ma takie przyjaciółki jak Florka. to można uwierzyć w cud. To one wysłały ją na zimowe wczasy pielęgnacyjne do nadbałtyckiego Mrzeżyna. które miały otworzyć nowy rozdział w jej życ

:

Cena:


ISBN

9788373779785: Wydawnictwo

Format

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


Misja

Autor: Robert Bolt

XVIII wiek. Łowca niewolników Rodrigo Mendoza po zabójstwie brata popełnionym w porywie gniewu. chcąc odpokutować zbrodnię. zwraca się do Boga. Jego losy splatają się z losami jezuitów. którzy w sercu paragwajskiej dżungli nie tylko nawracają tubylców. ale też wprowadzają ich w arkana rzemiosła i muzyki. Pewnego dnia jednak stają wobec wyboru: być posłusznym władzom kościelnym i zostawić Indian na pastwę łowców niewolników czy walczyć i umrzeć za prawdę i wiarę…

W filmie nagrodzonym w 1986 roku Złotą Palmą główne role grają Robert De Niro i Jeremy Irons. Przejmującą muzykę stworzył Ennio Morricone.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/138286/epub

1:

:

Cena:


Gdybym wiedziała

Autor: Rebecca Donovan

„Każdy z nas dysponuje własną. pokrętną wersją prawdy. skażoną tym. jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne. co mamy.” W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną. wydawałoby się. dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara. Zaufanie. Życzliwość i Odwaga niszczą ich życie. chociaż powinny je budować. Klątwą Lany jest absolutna Szczerość. Dziewczyna przeczuwała. że ta cecha może ją kiedyś zniszczyć. ale nie miała pojęcia. jak dramatyczne będą tego okoliczności. Gdy mimowolnie staje się świadkiem strasznych wydarzeń. decyduje się milczeć. sądząc. że prawda i tak jej nie uratuje. Niestety. biegu wydarzeń nie da się zatrzymać. Oskarżenia padają na nią. a to doprowadza ją tam. gdzie nigdy nie chciała wrócić… Musi stać się zamkniętym wulkanem milczenia. odrzucenia. tajemnic i braku miłości. Czy z tej sytuacji jest w ogóle jakiekolwiek wyjście? Czy Lana ma szansę uratować chociaż siebie? A może wszystko zniszczy eksplozja wulkanu?… Mocna. wyrazista opowieść Rebekki Donovan – mistrzyni wywracania świata czytelnika do góry nogami.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9ołowiany świt pdf, czerwony byk, to wiem napewno, kaznodzieja camilla lackberg pdf, hegomonia, testy z matematyki dla klasy 2 szkoły podstawowej do wydrukowania, król artur i rycerze okrągłego stołu, potencjał przedsiębiorstwa, byłam kochanką arabskich szejków ebook, zarzadac, wypożyczalnia książek, stara pijaczka, e książki po polsku, ryba slodkowodna, bolesław prus – lalka, krystyna de walden-gałuszko, polina żerebcowa, bez cenzury bez cenzury, atlas anatomii palpacyjnej tixa pdf, orzeszkowa nowele, 50 wielkich mitów psychologii popularnej pdf, e-booki za darmo, d’artagnan i trzej muszkieterowie bajka…