Instytucjonalne determinanty rozwoju mikro-. małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

Autor: Aneta Ejsmont

W niniejszej monografii jako podstawowy problem przyjęto adekwatność instytucjonalną otoczenia przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce. Przedmiotem badania są mikro-. małe i średnie przedsiębiorstwa. czyli sektor określany jako MMSP. Rozważania są podporządkowane hipotezie mówiącej o znaczącym oddziaływaniu wybranych determinant instytucjonalnych.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.4


Wróć do Triory

Autor: Jolanta Kosowska

Przeszłość. która dzieje się dziś

Są takie miejsca. w których czas zatacza koło – miejsca jakby nierzeczywiste. pełne niedopowiedzeń i tajemnic. zamieszkane przez wyłaniające się zewsząd duchy przeszłości. Taka właśnie jest Triora. leżąca na uboczu mała wioseczka w Alpach Liguryjskich. W szesnastym wieku doszło tu do pogromu rzekomych czarownic. na stosach spłonęło kilkadziesiąt niewinnych kobiet. Dzisiaj widma sprzed wieków mieszają się z rzeczywistością. tworząc aurę. która potrafi przyciągać. zaskakiwać i przerażać.

To właśnie tutaj przetną się drogi czworga młodych ludzi: skonfliktowanego ze szkołą nauczyciela. cierpiącego na chorobę nowotworową muzyka. byłego narkomana i dziewczyny o tajemniczej przeszłości. Czy duchy Triory okaż

:

Cena:


ISBN

9788324049028: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/francuskie-lato-isaac-catherine-128163u

Cena:


Hashtag

Autor: Remigiusz Mróz

Jedna przesyłka zmieniła jej życie

„Twoja paczka już na ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość. która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki. niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła. z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała. nie wychodziła z domu.

Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem. jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń. która miała zupełnie odmienić jej życie…

Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość. przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego. gdyby nie fakt. że osoby te od lat uznawane były

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788381373098: Wydawnictwo

Format

55.2: https://woblink.com/ebook/audyt-projektu-ze-srodkow-unijnych-obowiazki-podmiotow-i-przebieg-kontroli-adrian-chodubski-127311u

Cena:


1

:

:

Cena:


Wydawnictwo

Sine Qua Non: Format

127346

https://woblink.com/product-publication/download/127346/epub: 1

Cena:dziewczynka z parku audiobook, w co grają ludzie. psychologia stosunków międzyludzkich pdf, faraon prusa, zagadka bourne’a, woś rafał, avatar gra komputerowa, prezes i spółki, świat bez bohaterów, brzytwa okchama, sztuka minimalizmu pdf, byle by, ćwiczenia gramatyka angielski, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet pdf, swiadectwo kosci, zwierciadło z dodatkiem, chyłka testament, historia ludzkosci, słowotwórstwo test online, gra o tron. edycja ilustrowana, nad niemnem epoka…