Kronika Aniołów

Autor: Piotr Semla

Znaleźliśmy się w opowieści – tak to sobie podsumowałem. Jeszcze dobę temu. w tym martwym punkcie mojego życia. gdzie od jakiegoś czasu na nic nie liczyłem i – pogodzony ze swoim wypalonym przeznaczeniem – wegetowałem z dnia na dzień na nic nie czekając. wydarzyło się coś. co wykracza daleko poza definicję cudu. Cała życiowa wiedza zawarta w moich przekonaniach na temat życia okazała się naiwnym dziecięcym wybrykiem. gdy uświadomiłem sobie. że świat. który dotychczas znałem. jest tylko ziarenkiem piasku na bezgranicznej plaży. W najmniej spodziewanym momencie spełniła się najbardziej niemożliwa obietnica. którą składało mi niebo. gdy poznawałem świat. a odwieczne urojenia – stały się przeczuciem. Nie uwierzyłem we wszystko od razu. być może nigdy nie uwierzyłem do końca w to. co mnie spotkało. ale wi

:

Cena:


Cena romansu

Autor: Catherine Mann

Lekarz o arystokratycznym pochodzeniu! Rzeczywiście! Lilah kompletnie nie interesowało. z jakiej rodziny Carlos się wywodzi. Spędziła z nim co prawda jedną tylko noc. ale za to jak namiętną… Teraz była w ciąży. ale powitała ją z radością. bo zakochała się w Carlosie. Jednak gdy zaproponował małżeństwo powodowany jedynie poczuciem przyzwoitości. poczuła złość. Czy tak trudno zrozumieć. że cenniejsza od pierścionka jest miłość?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Samo Sedno – Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?

Autor: Natalia Minge

Czy wiesz. że nowo narodzone dziecko ma większą potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek wykorzystał. a nawet trzylatek może już czytać. liczyć lub mówić w dwóch językach? Do szóstego roku życia mózg kształtuje się aż w 80% – właśnie wtedy następuje rozwój możliwości intelektualnych. jakimi człowiek będzie dysponował przez resztę życia. W procesie wspierania rozwoju małego człowieka rodzice mogą odegrać naprawdę ogromną rolę. dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku najlepszy start. koniecznie sięgnij po ten poradnik.

Z książki dowiesz się m.in.. jak kreatywnie wspomagać rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia. jak w pełni wykorzystać jego

19.9: https://woblink.com/ebook/zaswiaty-za-kulisami-piotr-arkadiusz-kociszewski-8925u

Cena:


ISBN

9788377883266: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-rodzicielstwo-bliskosci-jak-zbudowac-wiez-z-dz

Cena: 26.99


Samo Sedno – Jak skutecznie szukać pracy?

Autor: Alicja Jankowska

Jak skutecznie szukać pracy? 

Poznaj najlepsze strategie 

Poszukiwanie nowego zatrudnienia wymaga dobrego zaplanowania. Autorka podpowiada. jak radzić sobie z emocjami po zwolnieniu oraz jak podkreślić swoje atuty i mocne strony podczas szukania nowego zatrudnienia. Dowiesz się. od czego. gdzie i jakimi metodami zacząć szukanie pracy. aby przyniosło oczekiwany efekt. Dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom poznasz swój typ osobowości zawodowej. Zrozumiesz. jaką rolę odgrywają perfekcyjnie przygotowane dokumenty aplikacyjne. i o czym powinieneś pamiętać przed rozmową kwalifikacyjną. Dzięki praktycznym wskazówkom i wykorzystaniu sprawdzonych technik m.in. wi

https://woblink.com/product-publication/download/8881/epub: 1

Cena:


Nowi sąsiedzi z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99


Czekoladowo-truskawkowe z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99malwina anna szafrańska pdf, sztuka obsługi pdf, gra endera lektor pl, fnaf zwyrodniali, iwona czaja, tajemnice macierewicza, sprawdzian z genetyki 3 gimnazjum, podstawy rachunkowości książka, juventus kolorowanka, bez żalu, outlast solucja, scratch pdf, jak uwieść faceta, zabujcze ciało, testy powtórzeniowe z matematyki gimnazjum, pakt z diabłem meghan march pdf pl, far cry 5 śmierć z przestworzy, autyzm przyczyny symptomy terapia, dishonored poradnik…