Kobieta na językach

Autor: Opracowanie zbiorowe

Książka „Kobieta na językach” to publikacja prezentująca żeńskie formy nazw zawodów i funkcji. Pokazuje. jak język polski jest różnorodny. jak ewoluuje – zmienia się wraz z rzeczywistością. w jakiej żyjemy. Jest kolejnym głosem propagującym feminatywy w drodze do zmniejszenia. czy wręcz całkowitego zlikwidowania asymetrii w języku.

Poza wykazem słów. zawiera również przykłady użycia niektórych wyrazów w zdaniu. czyli odmianę przez przypadki.

Książka może być wykorzystana jako element zajęć dydaktycznych.

Udostępniana nieodpłatnie przez Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom – może być powielana bez ograniczeń.

Wydawnictwo: eLitera

Cena: 0


Mudry – sposób na zdrowie. energię i równowagę. 73 najskuteczniejsze techniki dla współczesnego człowieka

Autor: Swami Saradananda

Poznaj starożytną mądrość

Czas byś zmienił życie dzięki dobroczynnej mocy mudr. Ten ilustrowany. zawierający przystępne instrukcje przewodnik po starożytnych gestach dłoni będzie doskonałą pomocą w praktyce. zarówno dla początkującego. jak i doświadczonego jogina.

 

W czym pomocne mogą być mudry?

Starożytne gesty dłoni pozwolą Ci na:

 • wzmocnienie siły wewnętrznej i poczucia własnej wartości.
 • zwiększenie radości i swobody.
 • uwolnienie od stresu.
 • osiągnięcie wewnętrznego spokoju.
 • podniesienie poziomu kreatywności. koncentracji i jasności umysłu.
 • poprawę ogólnego stanu zdrowia i wyzwolenie od dolegliwości takich jak artretyzm. ka

  34.3: https://woblink.com/ebook/cialo-to-umysl-jak-spoleczenstwo-uczy-dlugowiecznosci-i-dlaczego-zdrowie-jest-dziedziczne-martinez-mario-139908u

  Cena:


  ISBN

  9788381194921: Wydawnictwo

  Format

  4: https://woblink.com/ebook/zycie-na-niby-kazimierz-wyka-140406u

  Cena:


  Technika metamorficzna – więcej niż refleksologia

  Autor: Aline Gruber-Keppler

  Poznaj technikę metamorficzną

   

  Autorka opisuje sposób działania metody metamorficznej. Łączy ją z systemem czakr. który pomaga ujawnić i przekształcić wzorce życiowe. Jest ona subtelną formą pracy z ciałem. która wyłoniła się z refleksologii. Delikatny masaż wyznaczonych obszarów na stopach. dłoniach i głowie przynosi niesamowite efekty i znacznie poprawia kondycję na poziomie fizycznym. mentalnym i emocjonalnym.

   

  Mogą z niej korzystać:

   

  – zdrowe dzieci. ponieważ metoda ta wspomaga ich rozwój. poprawia pamięć. usprawnia naukę i przyswajanie wiedzy.

  – chore dzieci. szczególnie z autyzmem lub zespołem Downa. gdyż w wielu przypadkach udawało się częściowo zredukować objawy choroby

  29.2: https://woblink.com/ebook/dmso-na-powszechne-dolegliwosci-latwy-program-bezpiecznego-i-skutecznego-zastosowania-laye-evelyne-139889u

  Cena:


  Łamacz dusz

  Autor: Sebastian Fitzek

  Trzy kobiety – wszystkie młode. piękne i pełne życia – giną bez śladu. Odnalezione są jak martwe. chociaż wciąż żyją. Każda ma w dłoni kartkę z zagadkowym przesłaniem: „To prawda. chociaż nazwa kłamie.” Albo: „Wchodzi się jednym wejściem. a wychodzi trzema.”
  Zaledwie siedem dni wystarcza psychopacie określanemu w mediach jako Łamacz Dusz. żeby je zniszczyć psychicznie.
  Zbliża się Boże Narodzenie i porwania ustają. Czyżby Łamacz Dusz zmęczył się swoją grą?
  Ale wtedy w zaspie przed luksusową kliniką psychiatryczną zostaje znaleziony mężczyzna. Kiedy odzyskuje przytomność. niczego nie pamięta. Choć bardzo chce sobie przypomnieć…
  Wkrótce przywożą nowego pacjenta w ciężkim stanie. Szaleje śnieżna burza. Odcięta od świata k

  26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

  Cena:


  Angielski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydane dwujęzyczne. pięknie ilustrowane

  Autor: E. T. A. Hoffmann

  DWUJĘZYCZNY DZIADEK DO ORZECHÓW – NAUKA JĘZYKA PEŁNA ZABAWY

  Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów” z językiem angielskim.

  Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka angielskie

  1:

  Cena:  zapiski z annopola, specnaz uzbrojenie, raw belle aurora pdf, kasdepke bon czy ton, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania woynarowska pdf, pokolenie ikea audiobook chomikuj, reformy grabskiego, corki grabowskiego, java zadania praktyczne, ja robot asimov, kristin hannah zimowy ogród, edward gierek ciekawostki, resnick halliday tom 2 pdf, żem, co myśli pies, landfryd, tomasz piątek morawiecki, trapped romans mafijny pdf, powtórzenie z matematyki do egzaminu gimnazjalnego…