Dziwne dni

Autor: Michał Stonawski

Żyjemy w epoce absurdu. gdzie jednocześnie promowana jest rozwiązłość i wstrzemięźliwość. wolność religijna i odrzucenie religii. wolność słowa i autocenzura. czy wolność światopoglądowa i jednocześnie napiętnowanie różnych ideologii.

To absurd. w którym się gubię. otumaniony wszechobecnym zgrzytem informacyjnym. hałasem. harmiderem – mając dostęp do każdej prawie informacji i jednocześnie czując się jak ślepiec w ciemnościach. To absurd – bo jednocześnie będąc obywatelem wolnym. czuję się zamknięty w kajdany jak nigdy wcześniej.

Absurd.

Paranoja.

Bizarro.

Jeśli jest gdzieś ucieczka od tego szaleństwa. to może nią być tylko szaleństwo właśnie. Takim gatunkiem jest dla mnie Bizarro Fiction. Gatunek ten nie jest przecież traktowany poważnie.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 37.9


Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

UWAGA! W książce znajdziesz podpowiedzi. dzięki którym przygotujesz naszpikowaną gadżetami rękawicę superbohatera!

Po aferze szpiegowskiej w domu wujka Niki i Tesla Holt mają wreszcie okazję. aby się odprężyć i wziąć udział w otwarciu niezwykłej wystawy w X-tremalnym Naukorium. Niestety sprawy szybko się komplikują i kochające naukę. eksperymenty oraz kłopoty rodzeństwo musi wkroczyć do akcji i wymyślić coś EKSTRA!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99


https://woblink.com/product-publication/download/129998/epub

1:

:

Cena:


Matejko

Autor: Stanisław Witkiewicz

Krytyczna monografia malarstwa Jana Matejki napisana przez Stanisława Witkiewicza. polskiego malarza. architekta. pisarza i teoretyka sztuki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Biały wróbel

Autor: Gabriela Kusz

Ogień strawił całe dotychczasowe życie Arlety. W wyniku tragicznego pożaru straciła wszystko. co uznawała za najważniejsze: dom. rodzinę. a nawet własne imię. Osamotniona i zrozpaczona dziewczyna dostaje jednak drugą szansę i trafia pod opiekę bogatej Francuzki. gdzie na nowo uczy się żyć – tym razem w luksusowym otoczeniu gotyckiej rezydencji. Wciąż jednak ma poczucie. że jej miejsce jest gdzie indziej… Wszystko się zmieni. gdy dziewczyna pozna legendę o Żywiołach. odkryje mroczną tajemnicę swojego pochodzenia i dowie się. że jest ostatnią Hybrydą Lodu. Od tej pory będzie musiała zrobić wszystko. by nie wpaść w ręce Szatana i ratować się przed potępieniem…

Czy uda jej się stawić opór znacznie potężniejszym od niej siłom Podziemia? Kto stanie się jej sojusznikie

:

Cena:


Pierścionek na szczęście

Autor: Lynne Graham

Angielka Polly Dixon dostała w spadku po matce piękny pierścionek z opalem. Dołączona do niego była informacja. kto jest jej ojcem. Polly jedzie do kraju rodzinnego ojca. licząc. że uda jej się odnaleźć rodzinę. Na granicy przydarzają jej się dziwne rzeczy – zostaje zatrzymana. długo wypytywana. skąd ma pierścień. a następnie z honorami przewieziona do pałacu. gdzie wita ją młody król Rashad. To dopiero początek niespodzianek w jej spokojnym dotychczas życiu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


W poszukiwaniu ‚Utraconej miłości’

Autor: Maisey Yates

Alessandro Di Sione musi odnaleźć obraz Utracona miłość. To już ostatnia z poszukiwanych rodzinnych pamiątek – ta najważniejsza. Alessandro wyrusza w podróż. Pomocą ma mu służyć księżniczka Gabriella. która udaje jego asystentkę. To trudna rola dla księżniczki przyzwyczajonej do rozkazywania i przyjmowania honorów. Za to Alessandro zaczyna się coraz lepiej bawić tą sytuacją…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99czas przeszły lee child, forza horizon 4 poradnik, szewczyk dratewka janina porazińska, bestsellery 2020, the last of us solucja, sławomir letkiewicz, bez ograniczeń, granica zofia nałkowska opracowanie, błękitny umysł, dariusz turek, grom irak, zagrożenia xxi wieku, grzeszny doktor whitney g pdf, prawo konstytucyjne pdf, meska sprawa, duchowe życie mózgu, psychoonkologia w praktyce klinicznej, rozpad zsrr data, niezgodziński wytrzymałość materiałów, wiedźmin jak czytać, pamiętnik z powstania warszawskiego pdf…