ISBN

9788328709805: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/dzien-w-ktorym-lwy-zaczna-jesc-salate-krystyna-szezynska-mackowiak-raphaelle-giordano-125239u

Cena:


Dzieła wszystkie. tom 2

Autor: Mistrz Eckhart

Drugi tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

Bądzcie pewni. Bóg nie omieszka dać nam wszystkiego i gdyby nawet przysiągł coś innego. nie mógłby się powstrzymać od dawania nam.

Bóg jest we wszystkich rzeczach. A im bardziej jest w nich. tym bardziej poza nimi; im bardziej wewnątrz. tym bardziej na zewnątrz. a im bardziej na zewnątrz. tym bardziej wewnątrz.

Historia dzieł Mistrza Eckharta sama w sobie jest fascynująca. od jego wielkiego ucznia – XV-wiecznego mistyka Mikołaja z Kuzy począwszy. a na współczesnej kontynuacji edycji rozpoczętej przez Josefa Quinta (jego następcy to G. Steer i W. Klimank) skończywszy. Wydawnictwo W drodze nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


Nienasyceni kochankowie

Autor: Joanne Rock

„Żadne wcześniejsze doświadczenia seksualne nie przygotowały jej do takiej siły pożądania. do gwałtownej i pierwotnej chemii między nimi. Wcześniej nawet sobie nie wyobrażała. że tak może wyglądać seks. Jeśli miała nieśmiałą nadzieję. że małżeństwo ostudzi nieco te doznania. bardzo się myliła. Przekonała się. że w łóżku tworzą jeszcze bardziej wybuchową parę niż poprzednio…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena:


ISBN

9788301200091: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/epoka-czlowieka-ewa-binczyk-127281u

Cena:


ISBN

9788328709751: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/pejzaz-nocnych-rozmow-wanda-majer-pietraszak-125929u

Cena:ośrodki preadopcyjne w polsce, sasza hady, ciśnienie tętnicze skurczowe, doktor seks, wszeczasy, szarańska, los polacos, ludlum audiobook, praca dziennikarz sportowy, ck dezerterzy, sprawdziany klasa 2 szkoła podstawowa, dagmara lewicka, stwardnienie rozsiane pdf, peter nimble i magiczne oczy, czy będzie 3 wojna światowa zapytaj, dzikie bialko, sadowski biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt, górzyński paweł, barbara winczura, pierwszy raz książka, lego projekty, medaliony lektura, napisz do mnie, wstęp do prawoznawstwa, mpdm światła…