Decyzja. która zmieni wszystko

Autor: Krajnik Jolanta

Czy znajdziesz w sobie odwagę. by spełnić ukryte przed światem marzenia?

Związek Ilony i Waldiego jest jak wino – spędzone wspólnie lata. zamiast przytłaczać prozą codziennych spraw. umacniają więź między nimi. sprawiając. że ich uczucie wciąż kwitnie. Para właśnie planuje romantyczną podróż do Wenecji. która ma zapisać się na zawsze w ich wspólnej historii – ale nie w sposób. jakiego mogliby oczekiwać…

Los bowiem bywa przewrotny i wychodzi nam naprzeciw w momentach. w których się tego najmniej spodziewamy. Dlatego zarówno Ilona. jak i Waldi będą musieli podjąć jedną ważną decyzję – decyzję. która zmieni wszystko i wpłynie na życie wielu osób…

Księżyc znowu zaglądał do sypialni. Waldi zasnął szybko. ona niestety nie. Mi

:

Cena:


Cela numer 17

Autor: Dominik Dan

Kolejny kryminał słowackiego autora z detektywem Richardem Krauzem w roli głównej. Boże Narodzenie to czas radości i odpoczynku. ale nie dla wszystkich – Krauz musi wstać od świątecznego stołu. by zbadać sprawę nieboszczyka znalezionego z bagnetem w plecach na jednej z ulic Naszego Miasta. To jednak dopiero początek zagadek. Kiedy w ręce detektywa trafia dziennik doktora Kamila Puskailera. skazanego przed laty za zabójstwo żony. ale uparcie powtarzającego. że jest niewinny. Krauz. łamiąc policyjne regulaminy. postanawia na własną rękę dociec prawdy i ostatecznie udowodnić jego winę… lub niewinność.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 28pułapki myślenia daniel kahneman, małgorzata krakowiak, więzień nieba pdf, szczepkowski andrzej, xiii księga pana tadeusza pdf, książka karolcia pdf, dzienniczek zakręconej nastolatki, pamiętnik rutki laskier pdf, zwierciadło.pl, planeta singli 2 online kup, witold gradoń, gdzie ci mężczyźni zimbardo pdf, ołowiane dzieci, bawimy się w polski pdf, uwolnienie serca pdf, internetowa biblioteka, angielski ebook…