Ogień w moim sercu. Zdumiewająca podróż do krainy modlitwy

Autor: Johannes Hartl

Rozpal w sobie ogień modlitwy

Czy na myśl o modlitwie czujesz pustkę? Kojarzy ci się z nudą i obowiązkiem? A czy wierzysz. że może się to zmienić w palącą. miłosną tęsknotę za Bogiem i szczere wołanie do Niego? Czasem wystarczy jedna iskra. która padnie na nas i doprowadzi do eksplozji Ducha. A to zawsze jest początkiem zmian…

Popularny na całym świecie mówca chrześcijański. Johannes Hartl. opowiada osobistą historię odkrywania pasji bycia z Bogiem. która doprowadziła go do założenia Domu Modlitwy – miejsca. w którym odbywa się nieustanne uwielbienie. Pokazuje też. co zrobić. żeby marzenia o wprowadzaniu królestwa Bożego na ziemi stawały się rzeczywistością.

Daj się porwać Duchowi w najbardziej szaloną przygodę na świecie!

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 24.9


ISBN

9788365595416: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/moj-czolg-anna-butrym-horvath-viktor-139972u

Cena:


Format

PDF: 140711

https://woblink.com/ebook/neurogeneza-regeneracja-mozgu-cortright-brandt-140711u

:

Cena:intj jak żyć, hania humorek audiobook, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta pdf, miłość i inne nieszczęścia, wstep do psychoanalizy, irena pospiszyl patologie społeczne pdf, testy gimnazjalne fizyka, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, kępiński melancholia, antologia co to, krzysztof romański, kissinger dyplomacja pdf, gramatyka niemiecka pdf, byłam kochanką arabskich szejków pdf za darmo, empi2 wydawnictwo, mali bogowie 2 pdf chomikuj, informacje o julianie tuwimie, salon prl, victor hugo dzwonnik z notre dame, rozmowa kwalifikacyjna po angielsku pytania i odpowiedzi pdf…