Góra obietnic

Autor: Adam Szustak

„Nazwałem tę książkę >Górą obietnic<. ponieważ w tym wyrażeniu kryje się dla mnie bardzo istotna perspektywa odczytania Dziesięciu przykazań. Zwykliśmy przykazania traktować jako zbiór nakazów i zakazów. pouczeń i wskazówek. które mają kształtować życie człowieka wierzącego. Jest to swoistego rodzaju kwintesencja moralności. I nie mam wątpliwości. że tak rzeczywiście jest. Ale jednocześnie wydaje mi się to czymś bardzo zawężającym perspektywę i de facto czymś. co obdziera przykazania z ich niezwykłej zawartości i piękna”. (fragment Wprowadzenia)

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


:

:

Cena:


ISBN

9788365610133: Wydawnictwo

Format

14.9:

Cena:


1

:

:

Cena:zadania z matematyki klasa 3 podstawowa, dalej jest noc ebook, pierwiastki pdf, podstawy ekonomii milewski kwiatkowski pdf, kapuściński imperium pdf, ćwiczenia koncentryczne, gracko, divine divinity poradnik, archiwa kancelarie zbiory, maria malczewski pdf, zaczynaj od dlaczego jak wielcy liderzy inspirują innych do działania, książki ii wojna światowa, autoteliczna, silent hill 2 solucja, złodziejka książek pdf…