Edukacja i zdrowie w dobie globalizacji

Autor: Katarzyna Wójcik

Skutki globalizacji noszą znamiona przełomu cywilizacyjnego. przenikając do wszystkich sfer aktywności współczesnego człowieka. Uwzględnianie kontekstu tego faktu w analizach procesów edukacji stało się więc nie tylko potrzebne. ale jest wręcz

konieczne. Podjęty zamiar wydawniczy. ze względu na jego rozległość. sprawia. iż poszczególne tomy dotyczą związków edukacji z wybranymi szczególnie ważnymi dziedzinami życia społecznego – gospodarką. zdrowiem czy bezpieczeństwem. Oczekuje się przy tym. iż prowadzony w taki sposób dyskurs wskaże na problemy nowe. znaczące dla edukacji i nauk pedagogicznych. a także na ofertę tych nauk. dotyczącą wspólnego rozwiązywania wyłaniających się w tych dziedzinach nowych problemów edukacyjnych.<

79: https://woblink.com/ebook/amunicja-i-jej-elaboracja-praktyczny-poradnik-jerzy-a-ejsmont-128155u

Cena:


Tonąca w błękicie

Autor: Magda Mila

Ona i oni. Atrakcyjna singielka. mężczyzna z tajemniczą przeszłością i współczesny Piotruś Pan. Układ bez zobowiązań i szalony seks w trójkącie.

Przyjaźń. żądza. ekstaza.

Jednak kiedy troska wygrywa z podnieceniem. a czułość z potrzebą seksualnego spełnienia. dwoje z nich zakochuje się w sobie. Lila ucieka. bo boi się zaangażowania. Tomek broni się przed miłością. bo kiedyś zbyt cierpiał z jej powodu.

Czy podejmą właściwe decyzje? Czy Piotr zaakceptuje związek przyjaciół? Czy tajemnice przeszłości i dramatyczna teraźniejszość nie zabiją miłości Lili i Tomka?

‚Tonąca w błękicie’ to nowe wydanie pierwszego tomu zmysłowego i namiętnego cyklu ‚Żywioły’.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Habanero

Cena: 29


Legendy dominikańskie

Autor: Jacek Salij

Legendy dominikańskie – te barwne opowieści zebrał i opracował ojciec Jacek Salij OP. Czytelnik znajdzie w tym zbiorze zarówno wstrząsające świadectwo męczeństwa rosyjskich dominikanek. jak i pełne ironii średniowieczne anegdoty o mnichach i mniszkach. m.in.:

O uzdrowieniu studenta z rozpusty

Przygoda z diabłem

Co lepiej: modlić się czy pracować

Święty inkwizytor

Jak pewien zakonnik został uwolniony od nałogu palenia

***

Pewien brat zapytał mistrza Jordana. co lepiej: oddać się modlitwie czy studiowaniu Pisma Świętego? Ten w odpowiedzi zapytał: „A co lepiej: pić czy jeść? Przecież trzeba nam na przemian jednego i drugiego”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena:zabawy logopedyczne na cztery pory roku, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, norwid vade mecum, danuta konwicka, dorota nosowska, mateusz żyła, baśń a bajka, córka pablo escobara, maciej fraczyk, rodzina borgiów mario puzo, stanisław lem solaris pdf, agnieszka karpowicz, kiwerski rehabilitacja medyczna, nieodparta pokusa diana palmer pdf, czas pogardy audiobook download, kobiety holocaustu, roman pdf, opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa ebook…