ISBN

9788373925649: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/fragmenty-winem-poplamionego-notatnika-charles-bukowski-robert-sudol-17579u

Cena:


Kordian

Autor: Juliusz Słowacki

Z gwiazd obłąkanych. / Z włosów czesanych / Iskry padają / Jak z polskiej szabli. / Widzą je diabli. / Odpowiadają / Błyskami chmur. / Lecą – świst piór / Buki ugina. (fragment)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Smak pokusy

Autor: Cat Schield

Harper jest dziedziczką sieci hoteli. Szefem nowej restauracji hotelowej zostaje Ashton Croft. znany z telewizyjnych programów kulinarnych. Ma on jednak wiele innych zobowiązań. a punktualność nie jest jego zaletą. Gdy zjawia się w hotelu za pięć dwunasta. Harper uświadamia sobie. że mimo złości bardzo na niego czekała…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Samotność

Autor: Hubert Klimko-Dobrzaniecki

Bruno Stressmeyer nie lubi ludzi. psów. miasta. w którym mieszka. i władz. które nim rządzą. Nie lubi być zdrowy. choć o zdrowie skrupulatnie dba. Nie musi i nie chce pracować. O nikogo nie musi i nie chce się troszczyć. Nie cierpi swojego brata. cierpi jednak z powodu jego kontrowersyjnej decyzji. Jest przekonany. że samotność to jedyny stan. który mu odpowiada. Doprawdy?

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 19


Poradnik przedsiębiorcy. Sage Symfonia Start®. KPiR i ryczałt

Autor: Jerzy Auksztol

Książka zawiera przydatną wiedzę o działalności gospodarczej i kurs obsługi programu wspomagającego zarządzanie małym przedsiębiorstwem. Autorzy zadbali o to. aby czytelnik znalazł w poradniku nie tylko wsparcie. lecz także inspirację do własnego rozwoju jako menedżera swojej firmy. Zaprezentowali typowe procesy występujące w działalności. takie jak sprzedaż. zakup. zarządzanie pracownikami i majątkiem w kontekście przepisów prawa. wskazując jednocześnie. jak dany proces wprowadzić do programu Sage Symfonia Start® Mała Księgowość. Czytelnik dzięki poradnikowi nie tylko się dowie. jak prowadzić własną działalność zgodnie z przepisami. jak ułatwić sobie pracę. korzystając z programu. ale pozna też podstawy analizy danych

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788380870215: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-soba-beata-kozyra-18221u

Cena:


Kiedy boga nie ma

Autor: Przemysław Jankowski

„Kiedy boga nie ma” to książka o ateistach i ateizmie. a zatem również o religii. religiach. Kościele i relacjach z nim. systemach wartości i sposobach postrzegania świata. To książka o bogu. o jego bliżej niezidentyfikowanych obrazach i o mnogości jego wyobrażeń oraz o tym. jak człowiek potrafi sobie bez niego poradzić. Ta książka to nie tylko spis przemyśleń i sposobów recepcji idei boga. to historie ludzi. którzy w pewnym momencie swojego życia zdecydowali się obrać drogę. która z bogiem ma niewiele wspólnego. Ten mały spis ludzkich historii pokazuje różnice między ateistami oraz ich cechy wspólne. różnie jednakże przez nich interpretowane. Pokazuje. jak bardzo różnią się między sobą ci. których często wrzuca się do jednego wora. myśląc jak o ludziach wykluczonych. pozbawionych podmiotowości w zatomizowanym społeczeństwie. w którym wszyscy w coś wierzymy. „Kiedy boga nie ma” to po prostu długie Polaków rozmowy. choć najmniej jest tu polityki i narzekania. najwięcej zaś ludzkiej materii i boga. Czy to książka adresowana do ateistów? Cóż. jeśli chcą oni zrozumieć swój ateizm. to najpewniej nie. Z nim trzeba się przegryźć. czasem pokłócić. aby w końcu pogodzić lub toczyć nieustanny bój. Innymi słowy. to książka dla tych. którzy chcą zrozumieć to. czego inni ciągle nie rozumieją. bez względu na to. czy żegnają się od lewej do prawej. do modłów rozkładają dywan. chodzą z durszlakiem na głowie czy zwyczajnie nie wierzą w samą ideę istot boskich do tego stopnia. że nawet żarty z niej już ich nie bawią. Tak. to książka dla wszystkich. którzy mają problem z tymi. którzy żyją po swojemu. nie przejmując się tym. że komuś może być to nie w smak.

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 19


Trening świadomego śnienia. Techniki mindfulness. joga snu i buddyjskie medytacje na uważne życie

Autor: Charlie Morley

Ta ekscytująca książka znakomitego młodego nauczyciela i hipnoterapeuty oczaruje wszystkich tych. którzy zafascynowani są możliwością zarówno świadomego snu. jak i świadomego życia. Radośnie zwiedzając świadomość. przytomne śnienie i buddyzm. Charlie Morley delikatnie zachęca umysł czytelnika do przyjęcia założeń jogi snu dotyczących prawdziwego przebudzenia. Jest w stanie doprowadzić do świadomego śnienia lekko. prosto i odpowiednio dla każdego. a co najważniejsze. sprawia to. że proces jest łatwy do zrozumienia. Książka jest ekscytującą eksploracją teorii i praktyki zarówno tradycji zachodnich. jak i buddyzmu tybetańskiego. Nie tylko omawia praktykę marzeń sennych. ale również pokazuje nowe. innowacyjne ćwiczenia medytacyjne: medytację przytomnej uwagi (mindfulness meditation). ćwiczenia świadomego snu. zarówno według tradycji zachodniej. jak i buddyzmu tybetańskiego. oraz techniki świadomego spania. zwane przytomną uwagą przy zasypianiu i wybudzaniu (hypnagogic and hypnopompic mindfulness). Książka opiera się na ponad 12-letnim doświadczeniu autora i analizie setek warsztatów marzeń sennych. które Charlie prowadził na całym świecie – w buddyjskich świątyniach czy podczas festiwalów taneczno-muzycznych. Korzystając z 3-stopniowej struktury: Podstawy. Ścieżka. Wzrastanie. autor przedstawił czytelnikowi solidną porcję wiedzy: historię świadomego śnienia i korzyści z jego praktykowania; nowatorskie badania z marzeń i snu współczesnych naukowców; sposoby wejścia na drogę praktyki; wiele informacji o proroczych snach. świadomym życiu. doświadczeń poza ciałem i kwantowym śnieniu. Mimo że książka oferuje wiele możliwości. jak uczynić świadome śnienie wartościowym i coraz lepszym. to podstawowym jej celem jest nauczenie chcących wejść na tę ścieżkę. jak wykorzystać poznane umiejętności. by wstąpić na drogę rozwoju psychicznego i duchowego. Ta książka jest dla wszystkich tych. którzy chcą się obudzić. zarówno w swoich marzeniach i życiu na jawie.

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 29.9marek mączyński, miedzyczas, mudra trzeciego oka, chłopi powieść, karolina iwaszkiewicz, dziecko z bliska agnieszka stein, niewidzialne kobiety, ukryta siec, taka praca nie ma sensu, rachunek kosztów dla inżynierów, bad boy go to hell pdf, robert zawłocki, ola hnatiuk, pochwała powolności, wojna polsko ruska pdf, basia i zwierzaki, leszek sykulski książki, krzysztof wesołowski…