ISBN

9788381192347: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/kukuleczka-kuka-sztandera-alicja-135148u

Cena:


ISBN

9788365897411: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-nadopiekunczosci-julie-lythcott-haims-135837u

Cena:


Jan Walc. Biografia opozycjonisty

Autor: Jan Olaszek

”Janek przejechał się po nim walcem” – tak komentowano artykuły autorstwa Jana Walca. czołowego publicysty opozycji w czasach PRL. Ta gra słów dobrze oddaje sposób. w jaki potrafił postępować z ludźmi. o których pisał. Ofiarami jego ostrego pióra padali działacze partyjni. milicjanci. prokuratorzy. luminarze polskiej literatury. przywódcy opozycji demokratycznej. dawni i aktualni koledzy. a nawet nauczycielki jego córki. Zawsze stawał w obronie skrzywdzonych. do upadłego bronił swoich racji. nawet za cenę konfliktu z własnym środowiskiem.Jan Walc – sekretarz Jarosława Iwaszkiewicza. historyk literatury. opozycjonista. postać barwna i bezkompromisowa odszedł przedwcześnie. na początku polskiej transformacji. Może dlatego jest szanowany przez obie strony obecnego konfliktu politycznego. O czy

:

Cena:


Publikacje naukowe

Autor: Piotr Siuda

Co. jak i po co pisać oraz publikować? Jak doskonalić warsztat pisarski? Jakie są kryteria recenzowania? Jak wypełnić wniosek grantowy? Na te i wiele innych pytań odpowiadają dwaj naukowcy. praktycy działający w dwóch różnych dyscyplinach: dr Piotr Siuda. socjolog z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. prowadzący warsztaty z efektywnego publikowania naukowego. oraz dr hab. Piotr Wasylczyk z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. autor popularnej książki Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik dla studentów. doktorantów i nie tylko (PWN. 2017).

Autorzy w przystępny sposób podpowiadają. jak pisać artykuły naukowe oraz inne prace akademickie oraz jak je publikować – również w najbardziej prestiżowych czasopismach. Prowadzą czytelnika

:

Cena:


ISBN

9788373778238: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/a-jesli-juz-jestes-w-niebie-przeslania-z-drugiej-strony-pozwalajace-doswiadczyc-nieba-na-ziemi-moorjani-anita-136169u

Cena:


Sekret długowiecznych Chińczyków

Autor: Day John

Kardiolog o międzynarodowej sławie dzieli się wiedzą zdobytą podczas pobytu w Wiosce Długowieczności w Chinach. Opisuje również siedem wniosków. jakie wyciągnął z tego pobytu. z których każdy może odmienić stan Twojego ciała i umysłu. Teraz i Ty dowiesz się. jakie jedzenie powinieneś jeść. by wydłużyć czas swojego życia. Będziesz jeszcze zdrowszy. bystrzejszy. bardziej zmotywowany. produktywny i wolny od dolegliwości zdrowotnych. Zapanujesz nad umysłem i nakierujesz go na to. co dla Ciebie najważniejsze. Znajdziesz dla siebie najlepsze miejsce w lokalnej społeczności oraz odnajdziesz własny rytm. Zaczniesz żyć w zgodzie z otoczeniem i podporządkujesz swoje działania konkretnemu celowi. A wszystko to okrasisz dawką zdrowego ruchu. Długowieczność to Twój wybór!

34.3: https://woblink.com/ebook/leki-z-glowa-kiedy-sa-niezbedne-a-kiedy-mozna-pozwolic-cialu-leczyc-sie-samemu-andrew-weil-136710u

Cena:


Pies Baskerville’ów

Autor: Arthur Conan Doyle

Pies Baskerville’ów jest wielkim klasykiem gatunku powieści kryminalnej. należącym do ścisłego kanonu literatury angielskiej i światowej. Bohaterem powieści sir Arthura Conan Doyle’a jest Sherlock Holmes. archetyp detektywa. obdarzony wyrafinowanym poczuciem humoru genialny obserwator i analityk. potrafiący rozwiązać skomplikowane zagadki kryminalne i zdemaskować najbardziej utajone zło posługując się metodą dedukcji. Tym razem. w najsławniejszym z wszystkich swoich dochodzeń. Sherlock Holmes trafi a na trop przestępczej manipulacji w ciągle żywej legendzie sprzed wieków o demonicznym psie prześladującym członków rodu Baskerville’ów. Po niewyjaśnionej śmierci sir Karola w majątku w Dartmoor. krainie wrzosowisk i wiecznej mgły. Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel Wats

14.99: https://woblink.com/ebook/znak-zorro-mcculley-johnston-136247u

Cena:hardy pisarz, katarzyna ziemnicka, nawałnica mieczy krew i złoto pdf, dziewczyna mojego brata pdf chomikuj, jutro przypłynie królowa, mariola bidzan, postawy wobec osób niepełnosprawnych, ksiazki obyczajowe wspolczesne, dary anioła 4 pdf, od morza aż do tatr mp3, joanna kocik, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych, zarządzanie finansami rutkowski pdf, www biblrac pl, interpretacja wyników badań laboratoryjnych, stanisław grabias, modyfikowany węgiel, kodeks pracy książka, władysław bełza katechizm polskiego dziecka, najpiękniejsze baśnie braci grimm księżniczka na ziarnku grochu…