ISBN

9788381470247: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/lekcje-radosci-radoslaw-lorych-133768u

Cena:


Wojna i pokój. Tom 8

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Okrutnik. Dziedzictwo krwi

Autor: Aleksandra Rozmus

Żyjecie w przekonaniu. że strzygi. wąpierze. topielcy i południce istnieją tylko w ludowych podaniach? To błąd! Te potępione dusze snują się po ziemi. uprzykrzając ludziom życie i czyhając na dogodny moment. by ich skrzywdzić. Jest jednak ktoś. kto może stanąć w obronie niewinnych i bezbronnych. zapewniając ochronę przed słowiańskimi demonami – Okrutnik. człowiek obdarzony przez bogów wielką odwagą. sprytem i intuicją. pozwalającą wytropić czyhające w kniei wrogie istoty.

Jest tylko jedno pytanie: czy będzie w stanie sam zapobiec apokalipsie. gdy pewnego dnia rozwścieczone demony postanowią opuścić lasy i wtargnąć do świata ludzi?

Dziewczyna stanęła i odwróciła się do Stanisława. Patrzyła mu w oczy. a w końcu go pocałowała. Pocałunek by

34.9: https://woblink.com/ebook/menedzer-80-20-richard-koch-133653u

Cena:


Aberrations 1. Bestia się budzi

Autor: Joseph Delaney

Odkąd Szol ogarnął część hrabstwa Lancashire. w której mieszka Sprytek. chłopiec ukrywał się wraz z braćmi w piwnicy. Teraz bracia nie żyją. zaklęcia ochronne przestają działać i Sprytek musi na zawsze opuścić rodzinny dom. Trafia na zamek i po przejściu próby zostaje jednym z czerwi. pomagających badać tajemniczy Szol – plamę mroku. która rozlewa się coraz szerzej. a każda żywa istota w jej granicach ginie bądź zostaje koszmarnie odmieniona. To już nie ludzie ani zwierzęta – to aberracje. morderczo groźne i złaknione krwi…

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29agnieszka filipek, użycie broni palnej, pewniak gimnazjalny fizyka, polscy nobliści literatura, streszczenie lektury kamienie na szaniec, mieczysław feld podstawy projektowania procesów technologicznych typowych części maszyn pdf, ekstradycja mroz, m jak milosc peb, andreas moritz, atlas wysp odleglych, nieprzystoi, roślinność w polsce, dziecię elfów pdf, czujesz tak jak myślisz, fizjologia ciąży pdf…