Poste restante

Autor: Wojsław Brydak

Brawurowy debiut powieściowy autora przekładów Fitzgeralda. Rushdiego i Allena!

Nadzwyczajna powieść przesiąknięta klimatem trzech zupełnie różnych miast: Rzeszowa. Krakowa i Sopotu. Idealna dla czytelników kochających twórczość Pilcha i Myśliwskiego.

Rzeszów. naznaczony austro-węgierską Galicją; wyidealizowany Kraków sprzed wojny; wreszcie Sopot w roli przyczółka przyszłości. Nadzieje i rozczarowania pojawiające się przy akompaniamencie raz modlitw. a kiedy indziej fraz Johna Coltrane’a. Ta historia to zagadka „małych ojczyzn”. do których jedni tęsknią. a inni uciekają z nich w popłochu. Zagadka odchodzenia. I miłość – ta najciekawsza. która spełnia się w niespełnieniach.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

135728

https://woblink.com/product-publication/download/135728/epub: 1

Cena:


Wietrzne Katedry. Tom 2

Autor: A. R. Reystone

Ponad dwieście lat temu. kiedy natura obróciła się przeciwko człowiekowi. a całej cywilizacji groził upadek. nieoczekiwanie pojawiły się elfy. Zaoferowały ludziom przyjaźń i pomoc w zamian za możliwość osiedlenia. Wspólnie odbudowali świat ze zgliszcz. Jednak radość trwała krótko. Straszliwa zaraza doprowadziła do wymarcia wszystkich elfów…

Marzenie o Wietrznych Katedrach zaczyna stawać się rzeczywistością. Pięć fragmentów mapy zostało scalonych. Jednak mapa to nie wszystko. Przed śmiałkami droga do Metropolii i bardzo trudne zadanie. Muszą włamać się do pilnie strzeżonego Instytutu Medycznego. gdzie w jednym z inkubatorów Terminalu może się kryć ten. którego pomocy potrzebują – elf czystej krwi spokrewniony z księciem. Tymczasem konstable i viverny tropiące depczą im po piętach…

Alice Rosalie Reystone jest lekarką zawodowo udzielającą się we własnej przychodni dla zwierząt. Stan posiadania: jedno dziecko i czterech kocich terrorystów. Naturę kotów zgłębiła w stopniu doskonałym. dzieci do tej pory zrozumieć nie może. choć prace nad tym trwają. Wolne chwile poświęca uprawianiu hobby. jakim jest bajkopisarstwo dla dorosłych. a inspiracji dostarczają jej ciężkie brzmienia Evanescence. Nightwish oraz cudowny głos Tarji Turunen. Uważa książki. muzykę i kino za jedne z najcudowniejszych wynalazków ludzkości. Jest zodiakalnym bykiem. ale ma naturę kota-domatora i tylko kataklizm byłby w stanie wyciągnąć ją z domu. Bardziej od robienia oszałamiającej kariery i udziału w jakże popularnym w dzisiejszych czasach wyścigu szczurów interesuje ją spokojne życie w toskańskim stylu z dobrym winem oraz gronem sprawdzonych przyjaciół w tle.

A.R. Reystone to pseudonim polskiej pisarki fantasy. która debiutowała w 2010 roku. W Wydawnictwie „Nasza Księgarnia” ukazała się jej trylogia „Dziewiąty Mag”.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 35.9rycerz i dama, wampir z kc pdf, atlas hmur, preludium fundacji, zarys anatomii człowieka, edukacja polonistyczna, test ósmoklasisty polski pdf, napraw się pdf, wnuki, peter englund, jak się bronić przed manipulacją, pan blizińskiego, alfabet niemiecki pdf, paulina polak, mówca umarłych…