ISBN

9788320056334: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-z-elementami-teorii-wychowania-wieslawa-ciechaniewicz-pawel-chrusciel-135663u

Cena: Paweł Chruściel


Co mówi Twoja krew. Holistyczne spojrzenie na wyniki badań laboratoryjnych

Autor: Ursinus Lothar

Autor. naturopata. opisuje. jak odczytywać laboratoryjne wyniki badań krwi. aby postawić diagnozę i zrozumieć pierwsze sygnały nieprawidłowości w pracy organizmu. rozpoczynające się stany chorobowe lub poważne odchylenia od normy. Jego celem jest omówienie standardowych wyników badań stosując holistyczne postrzeganie zdrowia. Wyjaśnia to w bardzo przejrzysty sposób. aby każdy sam mógł je zinterpretować. Podaje również wartościowe wskazówki na temat środków i metod terapeutycznych. które można zastosować samodzielnie. W swoich analizach powołuje się na medycynę antropozoficzną. Tradycyjną Medycynę Chińską. zachodnią medycynę naturalną. naukową medycynę laboratoryjną. oraz na swoje wieloletnie doświadczenie. Samodzielnie zinterpretuj wyni

14: https://woblink.com/ebook/czarny-deszcz-marek-tarnowicz-136769u

Cena:


ISBN

9788328711013: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/emilia-krakowska-aktorzyca-katarzyna-kaczorowska-135848u

Cena:


Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania

Autor: Stolarz Aneta

Jeżeli do tej pory zrzucanie zbędnych kilogramów wywoływało u Ciebie wyłącznie negatywne odczucia. powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Odchudzanie może być bowiem nie tylko skuteczne. ale przy okazji bardzo przyjemne!

Wszystko za sprawą Autorki. która teraz dzieli się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Łączy ona odchudzanie z elementami psychologii i poza aspektem fizycznym. skupia się również na samopoczuciu i emocjach osoby. która się odchudza. W tej książce znajdziesz 10 sprawdzonych sposobów na wzmocnienie motywacji i dowiesz się. jak opracować realny cel. który będzie Cię wspomagał na drodze do szczupłej sylwetki. Poznasz sekrety terapii śmiechem pomagającej zrzucić wagę oraz będziesz mógł wyko

19.1: https://woblink.com/ebook/masaz-uzdrawiajacy-dotyk-techniki-na-mlodosc-witalnosc-i-zdrowie-legun-lucja-136859u

Cena:


Księga ras. Część I. Cisza przed burzą

Autor: Joanna Stańczyk

Na początku dwudziestego pierwszego wieku to wciąż ludzie dominują na Ziemi. Wszyscy jesteśmy jednak kundlami – nie istnieją czyste rasy i pytanie. czy kiedykolwiek istniały. ciągle pozostaje bez odpowiedzi. U większości z nas przeważa ludzki subgenotyp. Jeśli należysz do tej większości. jesteś bezpieczny. Możesz spokojnie przejść przez życie. nie mając pojęcia. że w twojej krwi kryje się coś więcej…

Czasem jednak pojawia się wada subgenetyczna i rodzi się potwór. Mimo że wygląda jak człowiek. w jego subgenotypie przeważają inne rasy. Ale bez obaw. Jest ktoś. kto od wieków stoi na straży ludzkiego rodzaju. Czarni jeszcze w latach osiemdziesiątych wprowadzili przesiewowe badania krwi noworodków. dzięki czemu mogą likwidowa

29.9: https://woblink.com/ebook/ojciec-czyli-o-pieronku-szymon-j-wrobel-135841u

Cena:joe navarro mowa ciała, przemiany społeczne, horror 201, zbigniew bukowski, waldemar cichoń cukierku ty łobuzie pdf, zasada decorum co to, aleksandra michalak, teksty źródłowe historia, barbara tylicka, moje ćwiczenia klasa 3 sprawdziany pdf, paweł michalski, trening relaksacyjny jacobsona mp3, jak skutecznie rzucić palenie allen carr pdf free, horrory sf, e spowiedz, andrzej dębowski, original sin 2 poradnik, sowietyzacja polski…