Pierścionek z cyrkonią

Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

Czy można całe życie szukać jednej kobiety? „Pierścionek z cyrkonią„ to opowieść o młodzieńczej miłości. która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach.

Historia zaczyna się w Gdańsku w roku 1967. gdy bohaterowie pobierają nauki w liceum. a potem przeskakuje do Paryża w roku 2008. kiedy spotykają się przypadkowo. już — jak to się mawia — jako osoby po przejściach.

„Pierścionek z cyrkonią” to niezwykle intrygująca. a przez to także ekscytująca powieść o poszukiwaniu miłości.

Piotra Bonerskiego poznajemy tuż po tym. jak zostaje wdowcem. Jest zmęczony emocjami towarzyszącymi mu przez ostatnie dni oraz przeżyciami minionych lat. Wyraźną ulgę przynosi mu decyzja o posegregowaniu rzeczy Ewy. Odczuwa niezwykle kojący spokój… Ten stan psychiczne

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


Magia uczuć

Autor: Palmer Diana

Niki jest zafascynowana sąsiadem. który jak ognia unika życia towarzyskiego i wydaje się skupiony wyłącznie na pracy. To najprzystojniejszy. a zarazem najbardziej uparty mężczyzna. jakiego spotkała. Niestety Blair traktuje ją z dystansem. czasami wręcz niegrzecznie. Irytuje go jej zainteresowanie. daje do zrozumienia. że już raz się sparzył i nie chce ponownie leczyć złamanego serca. Nie docenia Niki. która szybko odkrywa. jak go przekonać. że uczucia są równie ważne. jak zdrowy rozsądek.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 24.99


PKB

Autor: Diane Coyle

Produkt krajowy brutto jest najlepszym przykładem tego. jak statystka może wpływać na rzeczywistość. To obecnie jeden z najważniejszych wskaźników. jakim dysponują ekonomiści i politycy. PKB wykorzystywane jest do szacowania wzrostu gospodarczego. określania tego. jak bardzo się bogacimy oraz do uzasadniania bieżących decyzji politycznych. Pytanie tylko czy PKB faktycznie dostarcza nam wszystkich tych informacji?

W drugim wydaniu swojej bestsellerowej książki Diane Coyle. jedna z czołowych brytyjskich ekonomistek. wyjaśnia. czym tak naprawdę jest PKB. Kolejne pomysły i koncepcje określania wartości narodowych gospodarek układają się w fascynującą historię nowoczesnej ekonomii sięgającą XVIII wieku. W opowieści Coyle ścierają się ze sobą idee oraz ideologie. a kolejne wynalazki międz

28.35: https://woblink.com/ebook/substytucje-nazwisk-polakow-w-jezyku-chinskim-joanna-hryniewska-133363u

Cena:


Gdybyście ją znali

Autor: Emille Elgard

Kobieta w śpiączce.

Mężczyzna. który mógłby ją ocalić. Gdyby tylko był w stanie mówić…

 

Cassie Jensen miała wszystko: ślub jak z bajki. wspaniały dom. doskonałego męża. nawet cudowną teściową. Ale w Nowy Rok trafia w śpiączce na oddział intensywnej terapii po wypadku. któremu uległa na spacerze z psem. Potrącił ją samochód. kierowca uciekł. Pielęgniarka Alice Marlowe. choć sama po kolejnych poronieniach zmaga się z osobistym dramatem. z oddaniem zajmuje się nową pacjentką i szybko odkrywa. że ta skrywa tajemnicę. której nie znają nawet jej najbliżsi.

Na sąsiednim łóżku leży Frank. samotny starszy mężczyzna. alkoholik. od którego wszyscy się odwrócili. Wbrew opinii lekarzy nie jest pogrążony w śpiączce. tylko cierpi na zespół zamknięcia – ma bezw

:

Cena:


:

:

Cena:


Kurtyna śmierci

Autor: W.E.B. Griffin

TAJNE OPERACJE tom 3.

NIEMCY. 1946 ROK.

Zimna wojna przybiera coraz bardziej osobistą i dramatyczną formę…

Na początku 1946 r. w Monachium agenci NKGB usiłują porwać dwie kobiety pracujące dla Armii amerykańskiej. Ponoszą jednak porażkę. Jeden z nich zostaje ranny. a następnie zatrzymany przez Centralny Dyrektoriat Wywiadu. w którym tak naprawdę służy jedna z kobiet.

Incydent ten ma poważne reperkusje dla szefa Dyrektoriatu Jamesa Cronleya oraz wszystkich uwikłanych w niego stron. Choć Niemcy zostały pokonane. Cronley i jego towarzysze znaleźli się na froncie innej. równie groźnej wojny.

Zmienił się wróg. zmieniły się reguły gry. lecz stawka nigdy nie była tak wysoka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9wrzask rebeliantów, dotyk crossa pdf, ksiazki w pdf, dzikie stwory. sztuka wychowania chłopców, spotkanie nad morzem streszczenie szczegółowe, oświecenie matura, książka bracia lwie serce, sól ziemi online, michał jackowski, my ibuk, motyw cierpienia, środki masowego komunikowania, walka vi keeland, neuropatia uciskowa, stanisław bieleń, darmowy kurs angielskiego mp3 do sciagniecia, kalendarz i czas zadania klasa 4 pdf…