ISBN

9788365482921: Wydawnictwo

Format

20.91: https://woblink.com/ebook/lekarze-zwierzat-w-powstaniu-wielkopolskim-wlodzimierz-andrzej-gibasiewicz-133343u

Cena:


Człowiek z brzytwą

Autor: Anna Trojanowska

I co. przepióreczko? Tak to już jest. kto wodzi innych na pokuszenie. ginie marnie…

Koniec XIX wieku. Letnie upały niemal obezwładniają mieszkańców niewielkiego miasta na Mazowszu. Od fabryki mączki kostnej snuje się woń rozkładu. w starym kościele kobiety modlą się o opiekę do świętej Magdaleny. Narasta atmosfera niepokoju. wieczorami strach wyjść z domu. ale zło nie kryje się w mroku. ono działa pod słońcem…

W Zakładzie Przyrodoleczniczym ginie młoda kuracjuszka. Komisarz Połżniewicz bada okoliczności jej śmierci. Wstępne oględziny wskazują na to. że było to samobójstwo. jednak przeprowadzający badania doktor uważa. że dziewczynę uduszono. Komisarz czuje. że coś przeoczył. Wie. że musi się spieszyć. żeby powstrzymać dusiciela przed następnym atakiem. ale musi też uporać się z ogarniającym go zwątpieniem i osamotnieniem. Następuje wyścig z czasem…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Royal. Tom 3. Zamek z alabastru

Autor: Valentina Fast

W pałacu pozostało już tylko dwanaście dziewcząt. a tożsamość księcia nadal jest tajemnicą. Zasady gry są wciąż takie same. jednak Tatianie coraz trudniej akceptować powszechny brak skrupułów i egoizm kandydatek. Zresztą dla głównej bohaterki korona jest bez znaczenia. Jej serce. głuche na głos rozsądku. bije tylko dla jednego z młodzieńców. Czy to się zmieni. gdy Tania przypomni sobie. co zdarzyło się w noc deszczu meteorytów?

Odważne dziewczyny. wymagające zadania i aura tajemnicy stanowią o uroku tej historii. w której stawką jest nie tylko serce księcia!

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24.2


Strategia państwa teoria państwa aktywnego wobec sił spontanicznych

Autor: Wojtek Lamentowicz

Książka ta jest intelektualnym zaproszeniem do takiego myślenia i takiego rozumienia naszych szans związanych z państwem aktywnym. które może wykonywać swe funkcje adaptacyjne. regulacyjne i – last but not least – innowacyjne. Jestem świadom. że łatwiej jest mówić. lecz trudniej jest coś sensownego i ważnego powiedzieć. Jeśli po lekturze ktoś z moich PT Czytelników przyzna. że coś nowego usłyszał lub zrozumiał będzie to znaczyło. że udało mi się coś powiedzieć. Wiele zawdzięczam literaturze politologicznej. wojskowej i nauce o stosunkach międzynarodowych. a także naukom ekonomicznym i socjologii. Znacznie mniej tradycyjnej. prawniczej teorii państwa. Zapewne jest tak. dlatego. że szukałem myśli pobud

34.65: https://woblink.com/ebook/public-procurement-as-a-tool-of-state-building-in-post-conflict-situations-the-case-of-afghanistan-ewa-suwara-133424u

Cena:


Miłość na Manhattanie

Autor: Jennifer Hayward

Włoski biznesmen Lorenzo Ricci dowiaduje się. że jego rozwód z Angeliną został dwa lata temu nieprawidłowo przeprowadzony. Lorenzo postanawia poinformować o tym żonę. która właśnie wydaje głośne na cały Manhattan przyjęcie zaręczynowe. Angelina żąda. by Lorenzo jak najszybciej naprawił błąd. bo za trzy tygodnie zamierza wyjść za mąż. jednak jemu przychodzi do głowy inna myśl. Może to nie przypadek. że się nie rozwiedli?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380534711: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:


ISBN

9788381254311: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/glod-danuta-gorska-alma-katsu-133848u

Cena:


Ważniejsze niż Wszechświat

Autor: Michał Heller

Wielkie Pytania nigdy nie milkną całkowicie….

Dlaczego w ogóle coś istnieje? Dlaczego to „coś” jest Wszechświatem? Czy da się wyzwolić z niewoli czasu? Czy istnienie zła w historii Wszechświata da się jakoś usprawiedliwić?

W swojej najnowszej książce Michał Heller zastanawia się nad wielkimi zagadnieniami. jakie stawia Wszechświat i nasza własna egzystencja. sięgając do szerokiego zaplecza rozmaitych działów nauki. dociekań filozoficznych. analiz teologów i różnych myślicieli. Autor przedstawia własną wizję świata dowodząc. że Wielkie Pytania zawierają w sobie także cień odpowiedzi – na pytanie. kim jest ten. kto pyta.

Są pytania małe. większe i największe. Są pytania prywatne. stawiane w swoim własnym interesie. i pytania ogólnoludzkie – takie. które roztrząsają filozofowie i których pełna jest literatura. Istnieją wszakże pytania o szczególnym ciężarze gatunkowym; często nazywa się je Wielkimi Pytaniami. Typowym przykładem Wielkiego Pytania. i to z najwyższej półki. jest pytanie o sens. Niekoniecznie o sens życia. czy sens Wszechświata. po prostu o sens. Wszystkie inne pytania są tylko rozmienianiem na drobne tego Wielkiego Pytania.

Michał Heller

Michał Heller – uczony. kosmolog. filozof i teolog. Laureat Nagrody Templetona i założyciel Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie. Autor m.in. książek Filozofia przypadku (CCPress 2012). Bóg i nauka. Moje dwie drogi do jednego celu (CCPress 2013). Bóg i geometria. Gdy przestrzeń była Bogiem (CCPress 2015). Jak być uczonym (CCPress 2017).

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 30.9


ISBN

9788380171503: Wydawnictwo

Format

15.75: https://woblink.com/ebook/wspoldzialanie-jednostek-samorzadu-terytorialnego-w-polsce-michal-szczegielniak-133394u

Cena:dawid ozdoba, kochaj albo rzuć cytaty, dziewczyna która igrała z ogniem pdf, niedomowienia, dialektyka hegla, materiały do nauki angielskiego pdf, kindle mobi czy epub, matematyka 2 gimnazjum pdf, uzupełnianki ortograficzne, cztery po północy, howard zinn ludowa historia stanów zjednoczonych, zemsta tekst pdf, winning znaczy zwyciężać pdf, pedagogika czasu wolnego pdf, refleksoterapia stopy, pacjentka mobi chomikuj, audiobook kajtkowe przygody, freud wstęp do psycho, terapia zajęciowa książki pdf, latający cyrk, mowa ludzka, bossman vi keeland pdf pl, etyka pdf, tygrysia gwiazda i sasza…