ISBN

9788393927364: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/fourteen-notes-krzysztof-landa-jan-bielecki-124618u

Cena: Jan Bielecki


Jesteś wędrówką

Autor: Paulina Młynarska

Każdego dnia jesteś w podróży.

Boisz się zmian? Na myśl o samotnej podróży na drugi koniec świata dostajesz ataku paniki? W nowym miejscu czujesz się zagubiona? To najlepszy moment. żeby śmiało pójść własną drogą. Lepszego nie będzie!
W kilkunastu historiach Paulina Młynarska opowiada o tym. jak sprzedała dom w Kościelisku. gromadzone przez lata graty i zaczęła podróżować po świecie. Przejechała tysiące kilometrów. by zrobić porządki we własnym wnętrzu i stać się niezależną emocjonalnie.
‚Jesteś wędrówką’ to opowieść o podróżowaniu. Ale nie takim. które zaczyna się na lotnisku. To podróż przez otwartość na świat. pracę nad sobą i umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu. Bo podróżować można. nie wychodząc z domu. Choć nic nie stoi na przeszkodzie. żebyś jutro spakowała walizki i poleciała do Azji. Już nie!

Paulina Młynarska (ur. 1970) – dziennikarka. producentka radiowa i telewizyjna. związana z rynkiem polskim i francuskim. Felietonistka. blogerka. autorka scenariuszy. piosenek. wierszy i książek. znana z ciętego języka. własnego zdania i odważnego podejścia do tematów tabu. Przez ponad dekadę na antenie TVN Style współprowadziła talk-show ‚Miasto kobiet’. Stworzyła program ‚Lustro’ w Onet.pl. pisze felietony dla Onetu i prasy. prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet ‚Miejsce Mocy’. Współorganizuje kobiece wyprawy do Azji. Feministka. narciarka. podróżniczka i certyfikowana nauczycielka jogi. Matka dorosłej córki. Dzieli życie między Indie. Sri Lankę. Grecję i Polskę.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8renata zielińska, baśniobór smocza straż, pilipiuk raport z północy, jednak mnie kochaj pdf, reklama społeczna definicja, marcin kałduński, katarzyna dowbor książka, pdf ksiazki, alan ames oczami jezusa, filematolodzy, torbiel celomatyczna, wiezy milosci, instrukcja obsługi męża pdf, wartości muzyczne, mroczny łowca kolejność, vi keeland walka pdf, jerzy ząbkowicz, psychopatologia życia codziennego pdf, test z fizyki optyka, zmanipuluję cię kochanie, woźny dawniej, virginia woolf paní dalloway, cud uważności pdf…