Medytacja dla sceptyków

Autor: Ott Ulrich

Medytacja dla sceptyków w 5 krokach

 

Autor. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób sceptycznie nastawionych do medytacji. zebrał niezbędne informacje i badania na jej temat. tworząc obiektywną publikację. Poznaj nowoczesne. świeże spojrzenie na teorię i praktykę medytacji w 5 krokach. bez żadnych dogmatów.

 

Naukowo udowodnione działanie

 

Jeden z czołowych badaczy medytacji. ukazuje stan badań i jej wpływ na strukturę i funkcjonowanie mózgu oraz zmiany świadomości podczas jej praktykowania. Korzystny wpływ obejmuje umysł. ciało i duszę – pomaga osiągnąć spokój. leczyć choroby. ograniczyć stres i osiągnąć głębokie odprężenie.

 

Neurobiologiczne korzyści z medytacji.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena:


Autor

Monika Tomczyk: Autor

:

Cena:


Wśród mistrzów i przyjaciół

Autor: Krzysztof Pomian

Autobiografia Krzysztofa Pomiana (ur. 1934 w Warszawie). historyka idei i filozofa kultury. jednego z najwybitniejszych postaci w polskiej i europejskiej République des Lettres.

Od ‚wściekłych’ października 1956. Leszka Kołakowskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. poprzez rok 1968. intelektualny Paryż ostatnich dekad XX wieku. Gallimarda. ‚Le Débat’. Kota Jeleńskiego. ‚Kulturę’ Jerzego Giedroycia. Solidarność. Einaudiego. Wenecję. aż po przełom roku 1989. Europę. jej narody i muzea…Przyjaźń zawsze odgrywała istotną rolę w moim życiu i postrzeganiu samego siebie. Nie widzę siebie bez najbliższej rodziny i bez rodziny z wyboru: przyjaciół i przyjaciółek. Kilka przyjaźni zachowałem z dzieciństwa przez wszystkie późniejsze lata. Inne nawarstwiały się stopniowo z

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140311/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


:

:

Cena:walerian słomka, eliza piechowska, sartany, atlas owadów polskich, kremlowska szkoła negocjacji, prof. adam wielomski, o dojrzewaniu dla dziewczyn, świadome snienie, marketing w sieci, paweł jurek, brzydkie kaczątko hans christian andersen, łukasz kwadrans, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, grosfeld jan…