Przerwane milczenie

Autor: Anna Feret

Dziewiętnastoletnia Allison czasem ma wrażenie. że świat istnieje tylko po to. by sprawiać jej ból. W dzieciństwie porzucona przez ojca. skonfliktowana z rówieśnikami i zamknięta w sobie dziewczyna nie potrafi nawiązać bliskich relacji z obojętną i nieprzystępną matką. Jedyną rzeczą. na jakiej jej naprawdę zależy. jest przyjaźń z Williamem. wrażliwym chłopakiem. który – tak samo jak ona – nieustannie próbuje uciec od swoich traumatycznych przeżyć. Jego samobójstwo sprawia. że Allison pogrąża się w depresji i trafia na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego. Czy znajdzie się ktoś. komu będzie mogła zaufać i wyrzucić z siebie nagromadzony przez lata smutek?

To poruszająca historia o samotności i nierównej walce ze swoimi własnymi demonami. ale też próba zmierzenia si

9.9: https://woblink.com/ebook/zielone-roze-katarzyna-ducros-140325u

Cena:


Diablero

Autor: F.G. Haghenbeck

Powieść. na podstawie której powstał serial Diablero.

Demony. duchy. strzygi. diabły i upiory. wynocha. jazda. won. precz!!! Elvis Infante nadchodzi!

Diaboliczne połączenie thrillera i horroru z akcją toczącą się w niebywałym tempie. A wszystko to podszyte przewrotnym czarnym humorem!

Po dramatycznej śmierci brata były więzień Elvis Infante. weteran wojny w Afganistanie. błąka się po podejrzanych dzielnicach Los Angeles. pracując jako diablero: łowca demonów. upadłych aniołów i innych nadprzyrodzonych istot. którymi handluje się na czarnym rynku i organizuje z ich udziałem nielegalne walki. Jest doskonale świadomy. że prędzej czy później nadarzy mu się sprawa taka jak ta: mocno skomplikowana. z udziałem księdza o uwodzicielskim talencie. bezlitosnej zabójczyni. która wygląda jak gotycka lolitka. oraz potężnej międzynarodowej organizacji związanej z owym nielegalnym handlem.

‚Oniemiałem…’ – Graham Masterton.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 27.9


:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141212/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788381373975: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/laczenie-i-podzial-spolek-grzegorz-ziolkowski-takats-gyongyver-emilia-bartkowiak-141156u

Cena: Takats Gyongyver


ISBN

9788381471091: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/to-co-wazne-weronika-zymelka-140740u

Cena:anthony giddens socjologia 2012 pdf, zadania dynamika, paragraf 22 bis, andrzej polak, judith viorst to co musimy utracić, mój zawodnik pdf, kaizen książka, zemsta audiobook, andrzej dziadzio, ten dzień książka, neovison vison, wielka gramatyka języka niemieckiego pdf, lekturą karolcia pdf, doom eternal poradnik, noce i dnie ksiazka, takie nasze życie, beata możejko…