Czerwony alarm

Autor: James Patterson

RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku.

Wybrani detektywi prowadzą śledztwa. w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy. aktorzy. biznesmeni i gwiazdy sportu. Elita chroni elitę.

Miastem. które podobno nigdy nie zasypia. wstrząsają kolejne okrutne zbrodnie.

Del Fairfax zginął w wybuchu podczas przyjęcia charytatywnego. Arnold Zimmer. jego wspólnik. został zamordowany w kampusie Reckefeller University. W obu przypadkach ładunki wybuchowe umieszczono z dużą precyzją. tak by nie było innych ofiar. Fairfax i Zimmer uchodzili za obywateli bez skazy. nie mieli wrogów. a ich fundacja cieszyła się dobrą sławą.

Kolejnego wspólnika. Nathana Hirscha. znaleziono przykutego do bomby na Foley Square. To może być przełom w śledztwie. o ile

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134572u

Cena: Maciej Pawłowski


Baba Jaga radzi

Autor: Taisia Kitaiskaia

Czy można cieszyć się szczęściem swojego eks?

Jak przestać się wściekać na innych?

Dlaczego czas tak szybko ucieka i o co w tym wszystkim chodzi?

Życiowe mądrości z przymrużeniem oka prosto z głębi syberyjskich lasów

Wiedźma wie wszystko. W starych słowiańskich wierzeniach Baba Jaga uchodziła za postać. która zna odpowiedź na każde pytanie. Taisia Kitaiskaia. która jako dziecko często bywała w dzikich kniejach odległej Syberii. od lat przyjmuje porady od ducha mistycznej staruszki. Nawet te nieproszone.

„Baba Jaga radzi” to niezwykły poradnik. w którym znana na całym świecie Baba Jaga pomaga każdemu. kto potrzebuje wsparcia w obliczu codziennych problemów. Jej surrealistyczne. szczere do bólu i często żartobliwe odpowiedzi niosą ulgę wszystkim ws

:

Cena:


Klucz do nieba

Autor: Joanna Svensson

Pewnego dnia może okazać się. że jesteś kluczem do czyjegoś nieba…

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


Mądrość i różne niemądrości

Autor: Wiesław Łukaszewski

Napisano o mądrości ludzkiej tysiące tekstów przeróżnych. Wymyślono na jej temat tysiące aforyzmów. Od zarania dziejów wielkie umysły podejmowały próby uchwycenia istoty tego zjawiska. tego stanu ludzkiego umysłu. tej specjalnej właściwości niektórych ludzi. Robili to przede wszystkim filozofowie. ale już wcześniej w Torze. w Biblii znajdziemy księgi mądrościowe: Przypowieści Solomona. Księgę Koheleta i inne rozproszone biblijne teksty.

Można by pomyśleć. że to nie jest książka na dzisiejszy czas – ale może właśnie. paradoksalnie. jest. Bo kiedy kruszą się podwaliny obowiązujących do tej pory systemów (nie tylko ustrojowych czy politycznych). warto pamiętać o mądrości. o własnej drodze zbliżania się do niej. o niemądrościach. które wciąż trzeba w sobie pokonywać.

Mądrość traktowana jest jak skarb niezmiernie ceniony. ale – niestety – przed większością z nas ukryty w morzu niemądrości i trudny do zdobycia. Zapewne jednak osiągalny. W jaki sposób można ją osiągnąć? Co trzeba umieć. co trzeba zrobić. aby być mądrym?

Nade wszystko ta lektura skłania do refleksji. do stawiania pytań i do nieustannej czujności.

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 39.9szczeklik choroby wewnętrzne pdf, nałkowska medaliony pdf, służby specjalne pdf, schield, piotr zychowicz niemcy, wartki nurt, agnieszka krawczyk kamienica pod szczęśliwą gwiazdą, katarzyna wolska, zastępcza terapia hormonalna, król bez korony, rysunki małe, ewa blaszczak, magdalena piorunek, rybki morskie, jolanta kosowska, prawo rzeczowe pdf, homo deus krótka historia jutra chomikuj, dominika wetoszka, podkrzywdzie…