ISBN

9788380643802: Wydawnictwo

Format

5: https://woblink.com/ebook/mit-o-kurze-niebieskiej-swieto-majowe-swieto-umarlych-religia-dionizosa-dioskurowie-i-helena-stanislaw-schneider-32333u

Cena:


Jej wszystkie śmierci

Autor: Marta Zaborowska

Erwin Cis wymazał z pamięci swoją przeszłość. Kiedy pewnego dnia podnosi słuchawkę telefonu. dowiaduje się. że ktoś dla niego ważny pozostawił przesyłkę. po którą ma się zgłosić do warszawskiej kancelarii prawnej. Nadawcą przesyłki jest dawna miłość Erwina. Izabela. Od Polski dzielą go setki kilometrów. a z dziewczyną nie widział się od czasów studiów. Nie wie. jak potoczyły się jej losy ani dlaczego zostawiła dla niego kopertę z tajemniczą zawartością. Po przyjeździe do kraju czeka na niego szokująca wiadomość – Izabela nie żyje. Jej śmierć tylko na pozór wydaje się sprawą zamkniętą. Erwin. nie mogąc uwolnić się od wspomnień o Izabeli. zrobi wszystko. by poznać. jak wyglądały ostatnie dni życia dziewczyny.    

Marta Zaborowska – z wykształcenia politolog. zawodowo związana z jedną z międzynarodowych instytucji finansowych. Jej debiutancka powieść Uśpienie (2013) odniosła duży sukces czytelniczy. W kolejnych latach ukazały się jeszcze dwie powieści z bezkompromisową detektyw Julią Krawiec w roli głównej – Rajskie ptaki oraz Gwiazdozbiór. za który otrzymała nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ISBN

9788381190442: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/granica-zbior-opowiadan-artur-wells-32979u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32851/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788328707566: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/nareszcie-mam-czas-jolanta-sawicka-tony-crabbe-32151u

Cena:


Jasnowidząca z Prevorst

Autor: Justyn Kerner

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Jasnowidząca z Prevorst to bardzo obszerne opracowanie zajmujące się niezwykłym przypadkiem pewnej Niemki obdarzonej nadludzkimi zdolnościami. Jest to dzieło napisane bardzo rzetelnie. w pierwszej polskiej edycji wydane w dwóch tomach. tutaj zebranych w jeden wolumin. Dzieło zawiera szczegółowe obserwacje naukowe – medyczne i psychologiczne. jakie poczynił dr Kerner opiekując się. jako pacjentką. niejaką Fryderyką Hauffe z miejscowości Prevorst. Była to osoba niezwykła. która m.in. umiała przewidzieć przyszłe wydarzenia. czy też potrafiła odnajdować ukryte przedmioty. czy na żądanie opuszczać własne ciało. Miała

39: https://woblink.com/ebook/upadek-cywilizacji-zachodniej-naomi-oreskes-eric-m-conway-32235u

Cena: Eric M. Conwaymechanika płynów zadania z rozwiązaniami pdf, bosonogi gen, motywacja hubrystyczna, www gzeta wyborcza pl, miasto noży wojciech mucha, anthony mccarten, matura angielski ćwiczenia leksykalno gramatyczne pdf, ten obcy autor, rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach, drzewo migdalowe, wielki książe litewski witold, piotr rodak, autor komedii miarka za miarkę, zimbardo kluczowe koncepcje, ebook wypożyczalnia, ewa kocój, szpony i kły wiedźmin, erotyki opowiadania, 365 dni książki…