Porucznik Borewicz – Złoty kielich z rubinami (TOM 6)

Autor: Krzysztof Szmagier

Opowiadanie oparte na motywach scenariusza serialu „07 zgłoś się”. Z pewnością przypomni przygody przystojnego porucznika Borewicza. przed którym drżał świat przestępczy PRLu.

Wydawnictwo: Agoy.pl

Cena: 3.69


ISBN

9788378398172: Wydawnictwo

Format

22.6: https://woblink.com/ebook/przyjaciolki-agata-kolakowska-7381u

Cena:


Poradnik działkowca Porady dla właścicieli działek

Autor: Krzysztof Lewandowski

‚Książka zawiera praktyczne porady dotyczące zakupu i zagospodarowania działek. Kupowałem ziemię. sprzedawałem działki. wiem z własnego doświadczenia jak na pozór błahe sprawy mogą zagmatwać i zniechęcić do zakupu wymarzonej ziemi. Kupno działki to inwestycja na przyszłość. Ziemia była i jest inwestycją. która może być przekazywana przez następne pokolenia. Brzmi to pompatycznie. ale ziemia to nasza oaza. dom wybudowany na naszej ziemi to duma i radość. Treści zawarte w książce przedstawiają krok po kroku działania związane z zakupem. praktyczne wskazówki i porady w zagospodarowaniu działek. Przedstawię rozwiązania. z którymi każdy właściciel działki się boryka. zaczynając od ogrodzenia. tworzenia ścieżek i murków oporowych. kończąc na tworzeniu samego ogrodu tzn. plantacji roślin (kwiatów. drzew. trawników. warzyw). W książce pojawią się również dodatkowe pomysły które mogą zbogacić działkę z punktu widzenia praktycznego i rekreacyjnego. pokaże jak można założyć ognisko. zrobić zbiorniki wodne. praktycznie przechowywać narzędzia. Przedstawiam zdjęcia rabat z Francji. Spis treści: Wstęp Porady dla przyszłych i obecnych właścicieli działek Stan rowu melioracyjnego Żywopłoty Domy na działkach rekreacyjnych Ścieżki Oświetlenie na działce Studnie – zbiorniki do gromadzenia wody deszczowej na działce Ognisko-Grill Meble ogrodowe Rododendrony Azalie Wrzosy i wrzośce Bratki Rabaty z Francji Wybieramy kwiaty i trawy do suszenia Kamienie w ogrodzie Magnolia Budleja Dawida Rośliny formowane Przygotowanie ziemi pod nasadzenia Pielęgnacja i pierwsze cięcia roślin Drzewa i ich wykorzystanie Zbiornik wodny Trawnik na działce Konserwacja drzew starych Aleja drzew Propozycja wykorzystania owoców Przycinanie drzew owocowych kilku- kilkunastoletnich Miejsce na warzywniak Miejsce na narzędzia Kompostowniki jako miejsce na składowanie odpadów z ogrodu Wypoczynek i praca w ogrodzie Zakończenie’

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 32


ISBN

9788377852446: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/rok-1863-julian-woloszynowski-6872u

Cena:


Porucznik Borewicz – Wagon pocztowy (TOM 11)

Autor: Krzysztof Szmagier

Opowiadanie oparte na motywach scenariusza serialu „07 zgłoś się”. Z pewnością przypomni przygody przystojnego porucznika Borewicza. przed którym drżał świat przestępczy PRL-u.

Wydawnictwo: Agoy.pl

Cena: 3.69oręziak, bhp pdf, huxley nowy wspaniały świat, immanentne, green witch, o. paweł krupa, anty rak, paradyplomacja, kochaj wystarczająco dobrze, bitwa na wrzosowiskach, anthony giddens socjologia pdf, test wiedzy o krajach anglojęzycznych po angielsku pdf, wałkowanie ameryki pdf, owidiusz metamorfozy pdf, gta 5 poradnik, ognisty deszcz, karolcia streszczenie szczegółowe, emka wydawnictwo, fiorella turolli…