Trzy razy miłość

Autor: Piotr Podgórski

‚Książka pełna uroku i magicznych zdarzeń. Polecam!’ Magdalena Witkiewicz. 

To wciągająca historia o losach trzech kobiet – warszawskiej dziennikarki śledczej. tajemniczej znachorki z urokliwej wsi na Podkarpaciu i zdradzanej przez męża dziewczyny. która toczy walkę o życie bez nowotworu. Każda z kobiet jest w jakiś sposób doświadczona przez los. na życiowym rozstaju. ale w pewnym momencie złośliwy los krzyżuje ich drogi w małej wsi na końcu świata. Czy zdołają stawić czoło jego wyzwaniom? Jaką rolę odegrają w tym procesie nowo poznani mężczyźni? Przenosimy się w miejsce. gdzie świat jakby zastygł w swojej prostocie. by wśród lasów i łąk przeżyć historię. która mogła wydarzyć się naprawdę. choć brzmi jak bajka… Poznaj trzy kobiety. trzy osobowości. trzy różne światy.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788374828918: Wydawnictwo

Format

16.9: https://woblink.com/ebook/co-wypelnia-luke-lukasz-nauman-34457u

Cena:


Podstawy maszynoznawstwa

Autor: Witold Biały

Konstruowanie maszyn jest procesem bardzo złożonym. a powstanie odpowiednio działającego i bezpiecznego urządzenia wymaga znajomości podstaw projektowania jego poszczególnych elementów. Niezwykle istotne jest też to. aby każdy inżynier posiadał podstawową wiedzę o aktualnie dostępnych materiałach i rozumiał ich zachowanie się w warunkach eksploatacyjnych.

Niniejsza publikacja pomaga przyszłym projektantom w opanowaniu zagadnień związanych z podstawami konstrukcji. budowy i działania podstawowych urządzeń mechanicznych i ich struktur. Zostały w niej omówione zasady projektowania najważniejszych elementów maszyn. takich jak: osie i wały. łożyska. przekładnie zębate czy sprzęgła.

Autor w przejrzysty sposób o

19.99: https://woblink.com/ebook/co-teraz-moja-ukochana-zostala-matka-karolina-staszak-34514u

Cena:


ISBN

9788365843326: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/tajemnice-bostonu-elizabeth-camden-34495u

Cena:


Trening ikigai

Autor: Francesc Miralles

‚Trening ikigai’ to idealne praktyczne uzupełnienie pierwszej książki autorów: ‚Ikigai Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia’

W drugiej książce poświęconej ikigai nie ma już słowa o diecie i ćwiczeniach – tę wiedzę już czytelnik posiada. Zamiast tego Garcia i Miralles. korzystając z wiedzy zdobytej podczas podróży po Japonii. stworzyli swój autorski program samodoskonalenia. Jest on motywujący. realistyczny i oparty na prostych ćwiczeniach. a także uniwersalny – może dotyczyć naprawdę różnorodnych celów. stawianych sobie przez osoby w różnym wieku i mających różne zainteresowania.

Te wszystkie ćwiczenia prowadzą do najważniejszego: odkrycia swojego ikigaipasji i sensu życia.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena:


ISBN

9788373778931: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/astrocalendarium-2018-krystyna-konaszewska-rymarkiewicz-34741u

Cena:psychologia i życie pdf, mass effect: andromeda. nexus początek, śpiąca królewna bracia grimm, znaczenie tytułu medaliony, oser, 613 przykazań judaizmu pdf, mobi dziennik 162, alfabet urbana pdf, ten obcy pdf, remigiusz mróz immunitet pdf, kierunki świata dla dzieci, jednostka języka, test genetyka klasa 8, ilustrowane dzieje polski, metody badań dydaktycznych, w transie inwestowania audiobook, smak pokusy, dziady cz 2 tekst pdf, zapłacz dla mnie, oświecenie utwory…