https://woblink.com/product-publication/download/133793/epub

1:

:

Cena:


Master

Autor: Magda Skubisz

Czwarty tom cyklu Magdy Skubisz. czyli powieść o młodzieży. ale niekoniecznie dla młodzieży.

Master ma kupę szmalu i nietypowych przyjaciół. wraz z którymi uczęszcza do drugiej klasy ogólniaka. Nieprzystosowana społecznie Luśka cierpi na trądzik i depresję. Burak to chłopak ze wsi. chronicznie woniejący obornikiem. a Katarzyna – zwana Rybą. za sprawą skłonności do wysokoprocentowych trunków – zmaga się z kryminalną przeszłością swoich rodziców. którzy odsiadują wyrok za przemyt.

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 24.9


Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

Autor: Liszewska Elżbieta

Czy masz już dość rozstań i pragniesz miłości na całe życie? Dzięki tej książce ustrzeżesz się błędów popełnianych w poprzednich związkach. Poznasz również szereg metod na sprawienie. by Twój związek był oparty wyłącznie na bezwarunkowej. zdrowej miłości. Nauczysz się odnajdywać swoje wyzwalacze pozytywnych uczuć i wykorzystywać je w odpowiednich momentach. Dowiesz się również. jak wyleczyć się z żalu do poprzedniego partnera. zaakceptować wady obecnego. a także jak nie powtarzać błędów popełnianych przez Twoich rodziców. Poznasz też sposoby na nadanie większej pikanterii swojemu życiu erotycznemu i wykorzystasz terapeutyczną moc afirmacji. Każdy związek. również Twój. przypomina ogród. Jeśli otoczysz go opieką – ro

29.9: https://woblink.com/ebook/ajurweda-medycyna-indyjska-tysiacletnia-tradycja-gwarancja-twojego-zdrowia-ptak-monika-136261u

Cena:


Moja siostra

Autor: Michelle Adams

Nazywam się Irini. Rodzice mnie oddali.

Nazywam się Elle. Rodzice mnie zatrzymali.

Przez całe życie Irini myślała. że została oddana. bo rodzice jej nie chcieli. Co jeśli prawda jest znacznie gorsza?

Dwie siostry.

Dwa różne losy.

Rodzina połączona przez wstrząsającą tajemnicę.

Michelle Adams urodziła się w Anglii. obecnie mieszka na Cyprze. gdzie pracuje jako naukowiec. W wieku zaledwie dziewięciu lat przeczytała jedną z powieści Stephena Kinga i natychmiast się od nich uzależniła. Moja siostra to jej debiut literacki.

Wspaniała. wciągająca i ekscytująca książka – w dodatku oryginalnie i pięknie napisana. Zachwyca!

Gillian McAllister. autorka Everything but the truth

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 35.9


ISBN

9788327640062: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/diabelski-mlyn-daria-orlicz-133913u

Cena:


Drzewa w moim lesie

Autor: Bernd Heinrich

Bernd Heinrich już jako dziesięcioletni chłopiec znał las na wylot. Gdy został profesorem biologii. kupił leśną działkę w stanie Maine. postawił na niej niewielką chatkę i zaczął obserwować. badać i poznawać drzewa. „Drzewa w moim lesie” to podsumowanie kilkudziesięciu lat tych leśnych przygód i osobistych doświadczeń.

Nawiązując do klasycznego pisarstwa przyrodniczego. Heinrich dzieli się z czytelnikiem osobistymi refleksjami i eseistyczną erudycją. Drzewa widziane oczami naukowca i miłośnika przyrody to istoty niezwykłe. Uczestniczą w „wyścigu zbrojeń”. dopasowują się i przystosowują. Jedne dożywają sędziwego wieku. inne giną młodo. Nieobcy jest im stres. Potrafią sygnalizować. że zamierzają wydać nasiona. aby zachęcić sąsiadów do tego samego. Porozumiewają się. ale nie potrafimy ich zrozumieć. bo zbyt słabo znamy ich język. Heinrich w fascynujący sposób pokazuje. jak las potrafi sam sobą zarządzać. I dodaje: „ratując jeden gatunek zwierząt lub połać lasu. ratujemy świat”.

Oto leśna biografia stworzona przez naukowca. właściciela i opiekuna lasu na Adam Hill. Lasu. który dla Bernda Heinricha od dziesięcioleci jest laboratorium. salą wykładową i wielką pasją.

Książka otrzymała Nagrodę Literacką Nowej Anglii w kategorii literatury faktu oraz Nagrodę im. Franklina Fairbanksa.

„Nie mogę pojąć. że napisał tyle książek. a każda kolejna dotyczy innego wycinka natury. Ale może tak właśnie się dzieje. kiedy cały swój czas poświęcasz na obserwację: cierpliwą. wnikliwą. niezakłóconą bodźcami z zewnątrz. Heinrich robi to od ponad pół wieku. stawia pytania i samodzielnie szuka na nie odpowiedzi. Jego laboratorium jest las. w którym wybudował chatę. Oto posłaniec z czasów. gdy wiedza była skarbem. a nie czymś dostępnym za jednym kliknięciem. Z czytaniem Heinricha jest jak z drzewami. ich długowiecznością i tym uporczywym dążeniem ku niebu – trudno o lepszą lekcję pokory.” Adam Robiński

„„Drzewa w moim lesie” to liryczne świadectwo oszałamiającej złożoności świata natury. a zarazem niezwykły zapis historii człowieka. który chcąc zmienić świat. zaczyna od swojego kawałka ziemi.” „Kirkus Reviews”

„Pełne pasji i zaangażowania studium miejsca. w którym subtelności okazują się istotniejsze od widowiskowych zjawisk. a wiedza naukowa pięknie splata się z osobistymi wspomnieniami.” „The New York Times”

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:


Drzewa w moim lesie

Autor: Bernd Heinrich

Bernd Heinrich już jako dziesięcioletni chłopiec znał las na wylot. Gdy został profesorem biologii. kupił leśną działkę w stanie Maine. postawił na niej niewielką chatkę i zaczął obserwować. badać i poznawać drzewa. „Drzewa w moim lesie” to podsumowanie kilkudziesięciu lat tych leśnych przygód i osobistych doświadczeń.

Nawiązując do klasycznego pisarstwa przyrodniczego. Heinrich dzieli się z czytelnikiem osobistymi refleksjami i eseistyczną erudycją. Drzewa widziane oczami naukowca i miłośnika przyrody to istoty niezwykłe. Uczestniczą w „wyścigu zbrojeń”. dopasowują się i przystosowują. Jedne dożywają sędziwego wieku. inne giną młodo. Nieobcy jest im stres. Potrafią sygnalizować. że zamierzają wydać nasiona. aby zachęcić sąsiadów do tego samego. Porozumiewają się. ale nie potrafimy ich zrozumieć. bo zbyt słabo znamy ich język. Heinrich w fascynujący sposób pokazuje. jak las potrafi sam sobą zarządzać. I dodaje: „ratując jeden gatunek zwierząt lub połać lasu. ratujemy świat”.

Oto leśna biografia stworzona przez naukowca. właściciela i opiekuna lasu na Adam Hill. Lasu. który dla Bernda Heinricha od dziesięcioleci jest laboratorium. salą wykładową i wielką pasją.

Książka otrzymała Nagrodę Literacką Nowej Anglii w kategorii literatury faktu oraz Nagrodę im. Franklina Fairbanksa.

„Nie mogę pojąć. że napisał tyle książek. a każda kolejna dotyczy innego wycinka natury. Ale może tak właśnie się dzieje. kiedy cały swój czas poświęcasz na obserwację: cierpliwą. wnikliwą. niezakłóconą bodźcami z zewnątrz. Heinrich robi to od ponad pół wieku. stawia pytania i samodzielnie szuka na nie odpowiedzi. Jego laboratorium jest las. w którym wybudował chatę. Oto posłaniec z czasów. gdy wiedza była skarbem. a nie czymś dostępnym za jednym kliknięciem. Z czytaniem Heinricha jest jak z drzewami. ich długowiecznością i tym uporczywym dążeniem ku niebu – trudno o lepszą lekcję pokory.” Adam Robiński

„„Drzewa w moim lesie” to liryczne świadectwo oszałamiającej złożoności świata natury. a zarazem niezwykły zapis historii człowieka. który chcąc zmienić świat. zaczyna od swojego kawałka ziemi.” „Kirkus Reviews”

„Pełne pasji i zaangażowania studium miejsca. w którym subtelności okazują się istotniejsze od widowiskowych zjawisk. a wiedza naukowa pięknie splata się z osobistymi wspomnieniami.” „The New York Times”

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9rafik schami, prawo administracyjne pdf, machiavelli ksiaze, scenariusz przedstawienia teatralnego dla młodzieży, kodeks pracy 2018 pdf, książka fantastyczna, badania ilościowe pdf, e-książki, anyżowe dropsy, skandal nowakowska, agnieszka wielgus, obłój strategia organizacji, śmierć iwana iljicza, adres nieznany, jerozolima wyzwolona pdf, piotr ćwiek…