Autoterapia

Autor: Elżbieta Książek

Ile razy w ciągu zeszłego roku stałeś się „ofiarą” stresu? Ile książek na ten temat już przeczytałaś? Natłok informacji.wszechogarniający hałas. nieustające konflikty między ludźmi i całymi nacjami. bezrobocie. zanieczyszczenie środowiska. a przede wszystkim ogromny kryzys wartości. totalny brak autorytetów oraz wzorców do naśladowania – oto szara rzeczywistość.z którą dzień w dzień musisz się zmagać. Nie jest to proste. dlatego „dopada” Cię stres. Można jednak z tym walczyć! Przez całe stulecia ludzie wypracowywali metody umożliwiające łagodzenie niszczących skutków stresu. W niniejszej książce Elżbieta Książek zwięźle i nader przystępnie opisała najważniejsze i najbardziej skuteczne z nich – powszechnie znaną jogę. treningi relaksacyjne (autogenny. Jacobsona. Silvy) czy. stosunkowo niedawno odkrytą na nowo. tysiącletnią tradycję naturalnego uzdrawiania – Reiki. Przypomniała też o aromaterapii oraz korzystnym. odprężającym wpływie jonizujących powietrze lamp solnych itd. Zatem – zatrzymaj się. usiądź. niech otoczy Cię woń jakiegoś regenerującego umysł i siły fizyczne olejku. zapomnij o zgiełku za oknem i codziennych troskach! Poczuj moc prawdziwego relaksu!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Astrum

Cena: 15


1

:

:

Cena:


ISBN

9788308058428: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/udreka-braku-pozadania-janusz-leon-wisniewski-19810u

Cena:ktoś tu kłamie, jak zapomnieć o przeszłości psychologia, zarys fizjologii wysiłku fizycznego pdf, neonatologia świetliński pdf, ingrid hedström, kiedy śpią anioły, test weschlera, kłamstwa którymi żyjemy, owsiak finanse, nowe technologie w edukacji, afryka kazika pdf, teście wechslera, jordan belfort wilk z wall street, dan brown początek mobi, forma prawna spółki, biblioteka ebooków…