Które diety naprawdę działają. Prawdziwe historie. wnioski. opinie. porady…

Autor: Marcin Black

Droga Czytelniczko. drogi Czytelniku! Dowiedz się. jakie diety skutecznie odchudzają. redukują nadwagę i likwidują otyłość. a które mogą być groźne dla zdrowia lub to tylko zabieg marketingowy. Opinie i wnioski na bazie doświadczeń tysięcy osób z 40. dietami! Jeśli masz dość zastanawiania się. które diety naprawdę redukują nadwagę (w tym likwidują otyłość) sięgnij po realne doświadczenia tysięcy „dietujących” osób. które powiedzą Ci co w końcu okazało się dla nich skuteczne (lub wręcz przeciwnie!). W publikacji opisano wnioski i opinie w odniesieniu do 40. diet lub tzw. „diet”. Przy okazji dowiedz się. skąd bierze się nadwaga lub otyłość oraz co ludzie o tym myślą. A jeśli interesują Cię prawdziwe historie walki z nadwagą lub otyłością i prawdziwa skuteczność poszczególnych diet (postrzegana przez osoby. które je stosowały)… … TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE! I jeśli chcesz wiedzieć… … jak nie dać się nabrać na slogany reklamowe; … co naprawdę działa i w jakich sytuacjach; … jak uniknąć efektu jo-jo … jaką walkę z nadwagą stoczyły setki osób i jak wreszcie pozbyły się problemu… … TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE Nie szukaj po ciemku! Posłuchaj innych. którzy przeszli już długą drogę doświadczeń i teraz mówią ci. co masz robić. żeby osiągnąć wreszcie sukces w walce z nadwagą! Publikacja nie zawiera typowych opisów składników poszczególnych diet i harmonogramów ich stosowania (informacje te można łatwo znaleźć w internecie). Autorzy skupiają się raczej na zestawieniu wniosków i opinii wielu ludzi. którzy testowali różne diety i na własnym przykładzie wypowiadają się na temat ich skuteczności. Zapraszamy do lektury.SPIS TREŚCI: Od Autorów…. Wstęp… 1. Skąd bierze się nadwaga… 2. Prawdziwe historie walki z nadwagą… 3. Postrzegana skuteczność diet. Prawdziwe relacje i opinie ‚dietujących’… 3.1. Dieta 1000 kalorii 3.2. Dieta 5 czynników 3.3. Dieta Andersona 3.4. Dieta antycellulitowa 3.5. Dieta Atkinsa 3.6. Dieta bananowa 3.7. Dieta Cambridge 3.8. Dieta dr Kwaśniewskiego 3.9. Dieta antywrzodowa 3.10. Dieta dla 20. 30. 40-latków 3.11. Dieta grejpfrutowa 3.12. Dieta grup krwi 0. A. B. AB 3.13. Dieta Diamondów 3.14. Dieta na płaski brzuch 3.15. Dieta jogurtowa 3.16. Dieta kefirowa 3.17. Dieta kapuściana 3.18. Dieta kopenhaska (szwedzka) 3.19. Dieta Montignac 3.20. Dieta Strażników Wagi 3.21. Dieta Makrobiotyczna 3.22. Dieta Owsiana (jednodniowa) 3.23. Dieta Proteinowa (Dukana) 3.24. Dieta Rozdzielna (nie łączenia białek z węglowodanami) 3.25. Dieta Ryżowa 3.26. Dieta „South Beach” 3.27. Dieta Śródziemnomorska 3.28. Dieta Smacznie Dopasowana 3.29. Dieta (terapia) Gersona 3.30. Dieta Ziemniaczana 3.31. Dieta Warzywno-Owocowa 3.32. Dieta „Siła Błonnika” 3.33. Dieta Pszeniczna 3.34. Dieta Kliniki Mayo 3.35. Dieta Ketogeniczna 3.36. Dieta Amerykańska 3.37. Dieta Turbo 3.38. Dieta Wall Street 3.39. Dieta Wodna 3.40. ‚Dieta’ Tasiemcowa (?) 4. Co naprawdę działa i jak uniknąć efektu jojo 5. Koniec z nadwagą. Teraz to jest życie! DOTYCHCZASOWE PUBLIKACJE serii ‚!ALE HISTORIE!’: ‚JEGO ZDRADA. Prawdziwe historie. wnioski. opinie. porady…’ ‚JEJ ZDRADA. Prawdziwe historie. wnioski. opinie. porady…’ ‚ROZWÓD. WALKA O MAJĄTEK I DZIECI. Prawdziwe historie. wnioski. opinie. porady…’ ‚INTERCYZA A PODZIAŁ MAJĄTKU. Prawdziwe historie. wnioski. opinie. porady…’ ‚KTÓRE DIETY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ. Prawdziwe historie. wnioski. opinie. porady…’   ‚!ALE HISTORIE!’ – Nr 1 taka SERIA WYDAWNICZA! Seria wydawnicza ‚!ALE HISTORIE!’ to nowa formuła prezentowania trudnych spraw i stosunków międzyludzkich (często bardzo osobistych i wstydliwych). Na bazie tysięcy autentycznych historii ‚z życia wziętych’. autorzy prezentują często szokujące prawdziwe historie i relacje uzupełnione ich wnioskami. komentarzami i poradami. Znajdziemy tu też cenne wskazówki setek osób. które bolesne doświadczenia mają już za sobą i pokazują konsekwencje dokonanych kiedyś życiowych wyborów. To nieocenione źródło praktycznej wiedzy. co należy. a czego nie wolno robić. gdy określone sytuacje dotkną nas samych… TAGI: dieta. nadwaga. odchudzanie. diety. otyłość. schudnąć. redukcja wagi. zrzucić kilogramy. odchudzić. . zbędne kilogramy. efekt yoyo. yo-yo. jojo. efekt jojo. skuteczne diety. dietetyczne. zdrowa dieta. skuteczna dieta. jedzenie. potrawy. schudnąć. chudnąć. chudy. chuda. dieta niskokaloryczna. diety przepisy. dieta przepisy. gruby. gruba. otyły. otyła dieta bezglutenowa dieta lekkostrawna dieta norweska dieta redukcyjna dieta niskowęglowodanowa dieta w ciąży dieta 1500 kcal ćwiczenia odchudzające tabletki odchudzające dieta wegańska dieta jabłkowa oxy dieta dieta trzustkowa dieta dr budwig dieta zgodna z grupą krwi dieta bezglutenowa przepisy dieta bananowa dieta rozdzielna dieta kopenhaska dieta dukana dieta 1000 kcal dieta ketogeniczna dieta wegetariańska dieta dla cukrzyków dobra dieta dieta optymalna dieta bogatoresztkowa dieta lekkostrawna przepisy naturhouse dieta oxy tabletki na odchudzanie tabletki odchudzające dieta gacy oxy dieta skuteczne tabletki na odchudzanie koktajle odchudzające dobra dieta dieta jajeczna wygodna dieta najlepsze tabletki na odchudzanie dieta turbo odchudzanie na zawołanie odchudzanie tabletki dobre tabletki na odchudzanie dieta jadłospis tania dieta tabletki wspomagające odchudzanie rozszerzenie diety niemowlaka dieta bez diety jak schudnąć bez diety tabletki na odchudzanie forum dieta 1500 kcal jadłospis dieta na schudnięcie dieta kapuściana jadłospis zdrowa dieta przepisy dieta 1500 kalorii co wspomaga odchudzanie herbata na odchudzanie atlas diet zdrowa dieta jadłospis kalkulator diety dieta cukrzycowa najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie leki na odchudzanie jakie tabletki na odchudzanie dieta szwedzka cudowne diety środki odchudzające tabletki na odchudzanie skuteczne dieta 800 kcal jadłospis super dieta odchudzanie warszawa herbaty odchudzające jak schudnąć 10 kg w miesiąc dobra dieta jak schudnąć z twarzy jak schudnąć w miesiąc jak schudnąć z nóg jak schudnąć 5 kg w miesiąc jak schudnąć w 2 tygodnie odchudzanie na zawołanie nie mogę schudnąć jak mieć płaski brzuch jak schudnąć na twarzy dieta dla nastolatków jak schudnąć 20 kg jak schudnąć 5 kg w tydzień ile można schudnąć w tydzień jak jeść żeby schudnąć jak schudnąć bez diety jak zdrowo schudnąć jak schudnąć bez ćwiczeń dieta na schudnięcie czego nie jeść żeby schudnąć jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące jak schudnąć w udach schudnąć 5 kg dieta 1000 kalorii dieta 5 czynników dieta Andersona dieta antycellulitowa dieta Atkinsa dieta bananowa dieta Cambridge dieta dr Kwaśniewskiego dieta antywrzodowa dieta dla 20. 30. 40-latków dieta grejpfrutowa dieta grup krwi 0. A. B. AB dieta diamondów dieta na płaski brzuch dieta jogurtowa dieta kefirowa dieta kapuściana dieta kopenhaska (szwedzka) dieta Montignac dieta Strażników Wagi dieta Makrobiotyczna dieta Owsiana (jednodniowa) dieta Proteinowa (dukana) dieta Rozdzielna (nie łączenia białek z węglowodanami) dieta Ryżowa dieta „South Beach” dieta Śródziemnomorska dieta Smacznie dopasowana dieta (terapia) Gersona dieta Ziemniaczana dieta Warzywno-Owocowa dieta „Siła Błonnika” dieta Pszeniczna dieta Kliniki Mayo dieta Ketogeniczna dieta Amerykańska dieta Wall Street dieta Wodna dieta Tasiemcowa

Wydawnictwo: Ale Historie

Cena: 9.8


Bajki dla Majki

Autor: Jolanta Mirecka

Żadna bajka nie lubi. kiedy wpycha się ją do nieprzyjemnej. ciemnej skrzyni i zamyka na siedem zamków. Staje się wtedy smutniejsza i mniej kolorowa. Wiedzą o tym wszystkie dzieci. I właśnie dlatego bajki trzeba często wyciągać i czytać. najlepiej zajadając się kanapkami z Nutellą. A niekiedy nawet trzeba zorganizować akcję poszukiwawczą i wyruszyć do czarnego lasu z czarnym domem ze złym czarnym nietoperzem. który zabiera i więzi wszystkie bajki. Ale żeby złego nietoperza już nie było i wszystkie bajki znów były bezpieczne. nie potrzeba czarów ani Złotej Rybki – bo żeby dokonywać cudów. wystarczy uwierzyć w siebie. I w ogromną moc bajek.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 22


W kolejce po życie

Autor: Katarzyna Archimowicz

W sylwestrowy poranek ktoś zadzwonił do drzwi. Na zewnątrz stał policjant i było jasne. że nie przynosi dobrych wiadomości. Uporządkowane i monotonne życie Ewy zmieniło się w jednej chwili. Jej mąż miał ciężki wypadek. W szpitalu okazuje się. że Leszek jest w śpiączce. nie wiadomo czy kiedykolwiek wyzdrowieje. Ewa chce być przy nim i przeprowadza się do Ciechocinka. Dzięki życzliwości lekarza. Krzysztofa. może zamieszkać w starej urokliwej willi. niegdyś pensjonacie. przy ulicy Miętowej. Poznaje właścicielkę. baronową Konstancję i jej rodzinę. Zbliża się też do Krzysztofa. Niedługo będzie musiała stanąć przed arcytrudnym dylematem. który zadecyduje o jej dalszym życiu i szczęściu.

Wydawnictwo: Black

Cena: 29.9


ISBN

9788380696471: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/masa-o-porachunkach-polskiej-mafii-artur-gorski-16514u

Cena:sebastian skrobek, tadeusz pabjan, feminista, fenomen facebooka, piotr juszkiewicz, atlas ryb słodkowodnych pdf, stronghold krzyżowiec, zamek soria moria, audiobooki darmowe, cyberterroryzm pdf, biblioteka elektroniczna, uchodzcy w europie, path of exile poradnik, pan złośnicki, potęga podświadomości mp3, victor hugo notre dame, sw.weronika…