Nieopowiadania

Autor: Tomasz Dalasiński

Najnowsza – tym razem prozatorska – książka Tomasza Dalasińskiego zadziwia nieskoordynowaniem niczego z niczym […]. Zastanawiają mnie w niej tak naprawdę cztery kwestie: jak autor mógł sam siebie dopuścić do napisania czegoś takiego? Jak wydawca mógł sam siebie dopuścić do zaśmiecenia swojego zawodowego dossier czymś takim? Jak czytelnik (zakładając. że ktoś to w ogóle czyta – jeśli nie. absurdalność tej uwagi nie zostanie dostrzeżona. bo nikt się o niej nie dowie) może sam siebie dopuścić do pogrążenia się w lekturze? Jak krytyk (o. to chyba autorefleksja) może sam siebie dopuścić do pisania tego wszystkiego? Dalasiński w Nieopowiadaniach na te pytania nie odpowiada. i to jest chyba największą zaletą jego książki.

Tomasz Dalasiński. Miłość. śmierć

17.45: https://woblink.com/ebook/srebrne-tabu-monika-mularska-kucharek-monika-kamienska-124565u

Cena: Monika Kamieńska


Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1

Autor: Edward Franek

Publikacja przygotowana przez interdyscyplinarny zespół ekspertów. dotycząca zasad leczenia cukrzycy przez lekarzy różnych specjalności: ginekologów. endokrynologów. kardiologów. reumatologów. nefrologów. onkologów. hematologów. lekarzy rodzinnych. Poruszony został również sposób terapii u pacjentów geriatrycznych i osób po przeszczepach a także na oddziałach ratunkowych w stanach zagrożenia życia. Książka polecana specjalistom różnych dziedzin medycyny mającym kontakt w codziennej praktyce z pacjentami chorymi na cukrzycę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 149


ISBN

9788380875142: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/bede-mama-jillian-michaels-126492u

Cena:siłaczka test pdf, george byron giaur, lwie serce krzyżówka, książki na kindle za darmo, e książki po polsku, to co bliskie sercu pdf, klaun bez rekwizytów, regiony turystyczne świata referat, sposób na elfa tekst, imperium chmur, język angielski dla początkujących pdf, książki o końcu świata, sztuka perswazji, bankowość elektroniczna w polsce, anatomia psa pdf, uzdrowienie wspomnień…