Angielski. Słownik tematyczny. eBook

Autor: Anna Laskowska

Angielski. Słownik tematyczny to nowość przeznaczona dla wszystkich osób. które chcą uporządkować swoją znajomość leksyki angielskiej obejmującej najważniejsze dziedziny życia.

To zarówno szybka ściąga do klasówki czy egzaminu dla uczniów i studentów. jak i pomoc dla wyjeżdżających za granicę.

Zalety książki:

– podejście praktyczne i nastawienie na walor użytkowy: słownictwo z różnych sfer życia w podziale na 15 rozdziałów tematycznych

– słówka opatrzone wygodnym dla użytkownika uproszczonym zapisem wymowy

– specjalne strony dla wzrokowców z wyborem słówek z danego bloku tematycznego przedstawionym na graficznych planszach

– ciekawostki leksykalne i zestaw najbardziej mylących słówek (false frien

14.99: https://woblink.com/ebook/japonski-slownik-tematyczny-karolina-kuran-28864u

Cena:


Dolina bez wyjścia

Autor: Thomas Mayne Reid

Podróże kształcą. ale bywają też niebezpieczne. a wyjście z opresji wymaga często sprytu i nie lada pomysłowości. Tego typu przygoda spotkała dwóch angielskich podróżników. Karola Lindena i jego młodszego brata Gustawa. podczas wyprawy botanicznej do Indii. Po zejściu do himalajskiej doliny drogę powrotną odcięła im kamienista lawina. Na szczęście podróżnicy nie stracili zimnej krwi i nie poddali się. W jaki sposób udało im się wydostać z pułapki?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Secret love

Autor: Szalony Robert

„Secret love” Szalonego Roberta to wielowątkowa historia poruszająca temat miłości homoseksualnej.

Bohaterami tego dramatu obyczajowego są mężczyźni o różnych statusach życiowych – młodzi chłopacy. żonaty mężczyzna. a nawet ksiądz. Dzięki umieszczeniu w nim tak wielu różnych postaci. autor przedstawił szerokie spektrum tematu relacji gejowskich. który wciąż dla wielu pozostaje tematem tabu. Pikanterii dodaje fakt. że swoją książkę oparł na faktach – jest to więc opowieść autentyczna. oparta na prawdziwych przeżyciach głównych bohaterów i pokazująca świat takim. jaki on jest naprawdę. Warto sięgnąć po ..Secret love” aby zajrzeć za kulisy życia. które dla wielu nie jest takie łaskawe.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 21.9


Wymyśliłam cię

Autor: Francesca Zappia

„Jeśli nawet miłość nie zawsze zwycięża. dzięki niej łatwiej znieść wszystkie bitwy.” Rzeczywistość. jak się okazuje. często nie jest tym. czym się wydaje. Oto Alex. maturzystka i absolutnie niewiarygodna narratorka. która czasami nie potrafi odróżnić prawdziwego życia od złudzenia. Codziennie walczy. by rozpoznać. co jest prawdą. a co nie. Uzbrojona w swój aparat fotograficzny. z młodszą siostrą u boku. Alex prowadzi codzienną wojnę ze swoją chorobą – schizofrenią – starając się pozostać przy zdrowych zmysłach na tyle długo. by dostać się do college’u. I nieźle jej idzie: poznaje nowych ludzi. chodzi na imprezy i… zakochuje się. Tylko co z tego jest prawdą? Alex przywykła do tego. że jest. jaka jest. Nikt nie przygotował jej na normalność… Nowa ulubiona książka Johna Greena!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Tancerka z Montmartre

Autor: Lucy Ellis

Do najlepszego kabaretu w Paryżu przyjeżdża jego nowy właściciel. Rosjanin Kaled Kitajew. Tancerki obawiają się. że zwolni je z pracy. Gigi Valente. która kocha to miejsce. chce za wszelką cenę porozmawiać z Kitajewem i przekonać go. by nie niszczył legendarnego kabaretu. Kitajew nie ma dla niej czasu. tak jej się przynajmniej wydaje. bo nieoczekiwanie. zaintrygowany jej urodą i determinacją. sam zaprasza ją na rozmowę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99farmakologia rajtar cynke, dobry wojak szwejk, scrum pdf, notatki biologia pdf, boska cząstka pdf, justyna korzeniewska, homeostenoza, ii rp mniejszości narodowe, skazy na pancerzach. czarne karty epopei żołnierzy wyklętych, biblioteka san, pawlikowska depresja, chłopi tom 1 ile stron, katarzyna sobolewska, stres w sporcie, peter and wendy…