Abrah oblubienica Salomona

Autor: Kira Goldman

Losy starotestamentowych królów – Dawida i Salomona – w zupełnie nowej perspektywie. ukazane oczami kobiet.

Abiszag towarzyszy im obu. każdemu inaczej. uczestnicząc w wielkich wydarzeniach swoich czasów. w przemianach społecznych i jednoczeniu Izraela. a jednocześnie stojąc ponad nimi. Nie jest bowiem zwykłą śmiertelniczką. Wypełnia ją szczególna boża łaska sprawiająca. że jej czyny odciskają wyraźne piętno na rzeczywistości. Będąc nieskończoną miłością. stworzona jest do rzeczy wielkich. ale także skazana na kabalistyczną wędrówkę ku doskonałości. Wędrówkę. która trwać może znacznie dłużej niż jedno życie.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Pracownicy o pracodawcach. Społeczna odpowiedzialność biznesu w świetle badań jakościowych

Autor: Krzysztof Klincewicz

Publikacja prezentuje wyniki projektu badawczego powstałego z przekonania zespołu badaczy z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego o konieczności sapojrzenia na społeczną odpowiedzialność biznesu z perspektywy relacji pracodawców z pracownikami. Wydaje się być ona papierkiem lakmusowym. który pokazuje. na ile przedsiębiorca identyfikuje się z wartościami kojarzonymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu i decyduje się wdrażać je w swojej działalności. Mamy nadzieję. że zaprezentowane badania wypełnią dotychczasową lukę na polskim rynku. dostarczając Czytelnikowi wyników szeroko zakrojonych badań empirycznych oraz wiedzy na temat praktyk i uwarunkowań odpowiedzialnego społec

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Cena: 30


1

:

:

Cena:


ISBN

9788361276982: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/konsumpcja-w-wielkomiejskich-gospodarstwach-domowych-w-polsce-w-okresie-kryzysu-finansowo-ekonomicznego-tomasz-zalega-26795u

Cena:


Rybak znad Morza Wewnętrznego

Autor: Ursula K. Le Guin

Po raz pierwszy w jednym tomie!

Zbiór „Rybak znad Morza Wewnętrznego” jest doskonałym uzupełnieniem dwóch poprzednich tomów Ursuli K. Le Guin. jednej z najlepszych i najczęściej nagradzanych autorek SF i fantasy. W skład zbioru wchodzą: „Wszystkie strony świata”. „Rybak znad Morza Wewnętrznego”. „Cztery drogi ku przebaczeniu”. „Urodziny Świata”. „Opowiadanie Świata”.

Autorka ponownie odwiedza stworzony przez siebie wszechświat Ekumeny oraz świat Ziemiomorza. ale nie tylko. Zbiór „Rybak znad Morza Wewnętrznego” ukazuje się w Polsce po raz pierwszy! Tematyka zawartych w nim opowiadań

:

Cena:


ISBN

978-83-60657-25-6: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-polski-tom-10-od-drugiej-do-trzeciej-rzeczypospolitej-1945-2001-andrzej-leon-sowa-27009u

Cena:system finansowy państwa, żniwiarz zabójca, seria millenium książki, ebooki po polsku, zachowania żywieniowe i ich uwarunkowania pdf, marta kisiel, audiobooki w abonamencie, cichy ślub, party plotki o gwiazdach, anna więcek, english advanced vocabulary and structure practice, real madryt strategia sukcesu, jak dawniej leczono, elektroniczna biblioteka, olga tokarczuk bieguni fragment, wirkus, sam sykes, stanisław bieleń…