ISBN

9788362247516: Wydawnictwo

Format

13.53: https://woblink.com/ebook/ceremonialy-andrzej-turczynski-30485u

Cena:


Na krawędzi

Autor: Meredith Wild

 

Olivia Bridge zawsze była grzeczną dziewczynką. Miała dobre stopnie. miłych przyjaciół i świetną pracę. którą załatwili jej bogaci rodzice. Zdecydowana żyć po swojemu porzuca swój dotychczasowy świat i angażuje się w pomoc swoim braciom. którzy otwierają w Nowym Jorku sieć fitness klubów. Kiedy już jej się wydawało. że odnalazła swoje miejsce. uświadamia sobie. że jest rozdarta między dwoma mężczyznami. którzy stawiają poważne wyzwanie jej dobroci.

Will Donovan ma fundusze. dzięki którym marzenie braci Bridge’ów może się spełnić. Uważa. że warto zaryzykować i zaciągnąć do łóżka ich zasadniczą siostrę. Liv jest najinteligentniejszą i najbardziej pruderyjną dziewczyną. jaką kiedykolwiek znał. Już nie może się doczekać. kiedy złamie jej opór.

Ian Savo nie stosuje się d

1:

Cena:szóste, mahatma gandhi obywatelskie nieposłuszeństwo, krótkie teksty, serca ciemności, streszczenie lektury krzyżówka, niemiecki w podróży praktyczne słowa zwroty, audiobook kwiat kalafiora, maus komiks pdf, bourne’a, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, elżbieta traple, przyczyny i skutki wielkiego kryzysu, z sercem na dłoni, archipelag gułag mobi…