ISBN

9788328710863: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/teatr-pod-bialym-latawcem-ilona-golebiewska-136478u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136981

https://woblink.com/ebook/stan-pomroczny-m-lu-cannabis-136981u

:

Cena:


ISBN

9788365404435: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/piekna-na-zawsze-prosty-30-dniowy-program-jak-wydobyc-i-zatrzymac-piekno-wewnetrzne-i-zewnetrzne-sophie-uliano-136855u

Cena:


Zmierzch Tudorów

Autor: Philippa Gregory

Po śmierci Henryka VIII rozpoczyna się walka o sukcesję. Nieletni syn zmarłego władcy nie rządzi samodzielnie. a w kolejce do tronu ustawiają się zwaśnieni spadkobiercy Tudorów.

Połowa XVI wieku. Anglia. Kiedy nieletni król Edward VI Tudor umiera. królową zostaje Joanna Grey. prasiostrzenica zmarłego Henryka VIII. Tymczasem katoliczka Maria Tudor. córka Henryka VIII. pośpiesznie gromadzi armię i więzi Joannę w Tower. Ponieważ Joanna odmawia wyparcia się wiary protestanckiej. Maria Tudor posyła ją na szafot. Również siostry straconej królowej. Katarzyna i Maria. pozostają w śmiertelnym niebezpieczeństwie. dopóki królowa Maria nie urodzi potomka. Ich trudne położenie nie ulega poprawie.

gdy władzę obejmuje Elżbieta I. W każdej chwili siostry Grey mogą podzielić los ściętej Joanny.

Wartka akcja i kolejne przypomnienie. że historię tworzyli nie tylko mężczyźni. „Daily Mail”

Ta powieść to frapująca. ale też przekonująca interpretacja wydarzeń. „The Times”

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 38.9układ tn s, polska piastów pdf, nowoczesne akwarium, ebok książki, maurin, agnieszka filipek, zagrożenia cyberprzestrzeni, warunki techniczne pdf, nie z miłości jesper juul pdf, polowanie na goryle, john bowlby przywiązanie, charakterystyka testu wechslera dla dzieci, cechy prozodyczne mowy, zabaweczki, 27 po niemiecku, dębski rynek finansowy i jego mechanizmy pdf, stulecie chirurgów pdf, anna pawlikowska, danuta konieczka śliwińska, ufo: decydujące starcie…